Προς το περιεχόμενο

Ακουσατε Ακουσατε: Νέο Nord Lead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε ruffnekc ,ειλικρινα σου μιλαω και χωρις ιχνος ειρωνιας(αλλωστε την απεχθανομαι) με επεισες αφανταστα για την υπεροχη των clavia 8)

 

Η μεταβαση απ το αθωο γιαμαχακι που εχω θα ειναι στο modular 2.

Αυτη ειναι πλεον η επιλογη μου.

 

Βοηθησες κι εσυ με τον τροπο σου,απλα δεν το καταλαβες :)

URL=http://www.youtube.com/watch?v=BSSjHZsiiy0]!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτο θελω να τους οτι το synth δεν σε κανει ανωτερο αλλα εσυ γινεσαι ανωτερος με αυτα που φτιαχνεις ο τροπος να του αλλαζεις κυριολεκτικα τα φωτα.απλως οταν εχεις αποκτηση αρκετα εχεις την απετηση απο τις εταιριες για κατι καλητερο και οχι χειροτερο.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Μες αυτό δεν μπορώ να πω πως διαφωνώ, ας δώσουμε του ανθρώπου και κάποιο credit ρε παιδιά, δίκιο έχει στο συγκεκριμένο σημείο. Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά...Anyway. Ειρήνη ημίν keyboardistes, δεν έχει νόημα να μαλώνουμε για κάτι τόσο υποκειμενικό. Μακάρι ο καθείς να είχε χρόνο και χώρο να τα έχει όλα τα αγαπημένα του φετίχ και ας μην τα χρησιμοποιούσε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.id-t.com/

 

Το μονο που βλεπω ειναι 2 albums χωρις να μπορω να δω ονοματα βοηθησεμαι γιατι ειμαι και λιγο βλαχος σε περιπτωση που κανω λαθος !!!

και αν εχεις την εντυπωση πως μασ ψαρωσες πηγαινοντασ μασ σε ενα σιτε που διαφημηζει events του αθλιου, αχρηστου, βλακα, κουλοχερι, κακογουστου, κουφου αλα παραληλα του πιο πολυδιαφημησμενου dj εισαι εισαι πολυ γελασμενος !! μαλλον χειροτερα τα εκανεσ τα πραγματα !!!!

μαλλον νομιζεις οτι μιλας με τπτ ξανθοχαζογκομενακια απο τη γλυφαδα :)

τεσπα κομματι σου δεν μασ εδωσες !!!!!

Αααααααααααα και πολλα απο τα συγκροτηματα που εγραψες εχουνε οτι λεσ αλα εχουνε και Νord ΡΕΕεεεε !!!!!! Αιντε ευρωπαιε ανοιχτομυαλε !!!!!!!

Ο βλαχος ειναι πονηρος ρεεεεε !!! Να τον ακους καμια φορα !!!! :D

 

Παντα φιλικα ααααα!!! (καλυτερα για ολους να γραφεις με μικρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να λέει ότι έχει τόόόόσα συνθ (καμιά 20αριά' date=' πόσα είπε μωρέ; τα έχασα στο μέτρημα! ) ή συλλέκτης είναι, ή τόσο άσχετος που παίζει με τα πρισετ αντί να δημιουργεί δικούς του ήχους!

 

 

+1000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ θες να μας πεις ότι είσαι ο dj ruffneck; Γιατί αν πεις ναι' date=' θα νιώσω εθνικά υπερήφανος, που ο Patrick van Kerckhoven ξέρει να μιλά αλλά και να γράφει στα ελληνικά![/quote']

 

Χμ... ας τα λέμε καλά... καθώς μας έχει σαπίσει στα συντακτικά και τα ορθογραφικά λάθη... κάτι που (λυπάμαι που το λέω) αλλά όντως προδίδει την ηλικία του.

 

Μ' αρέσει που ήθελε να μας "δοκιμάσει" κιόλας. Πως σου φανήκαμε;

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΑΕ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΜ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ.ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ NORD KAI ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΝΗΚΩ.ΕΛΑ ΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ HARDCORE? :twisted: .KAI ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο DJ RUFFNECK OK.KAI OYTE ΠΡOKEITE NA MAΘΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΞΕΙΖΕΙ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.id-t.com/

 

Το μονο που βλεπω ειναι 2 albums χωρις να μπορω να δω ονοματα βοηθησεμαι γιατι ειμαι και λιγο βλαχος σε περιπτωση που κανω λαθος !!!

και αν εχεις την εντυπωση πως μασ ψαρωσες πηγαινοντασ μασ σε ενα σιτε που διαφημηζει events του αθλιου' date=' αχρηστου, βλακα, κουλοχερι, κακογουστου, κουφου αλα παραληλα του πιο πολυδιαφημησμενου dj εισαι εισαι πολυ γελασμενος !! μαλλον χειροτερα τα εκανεσ τα πραγματα !!!!

μαλλον νομιζεις οτι μιλας με τπτ ξανθοχαζογκομενακια απο τη γλυφαδα :)

τεσπα κομματι σου δεν μασ εδωσες !!!!!

Αααααααααααα και πολλα απο τα συγκροτηματα που εγραψες εχουνε οτι λεσ αλα εχουνε και Νord ΡΕΕεεεε !!!!!! Αιντε ευρωπαιε ανοιχτομυαλε !!!!!!!

Ο βλαχος ειναι πονηρος ρεεεεε !!! Να τον ακους καμια φορα !!!! :D

 

Παντα φιλικα ααααα!!! (καλυτερα για ολους να γραφεις με μικρα)[/quote']

ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΖΑΚΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΝΟRDLEAD.ΕΠΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ EIMAI Ο ΓΑΜΑΩ DJ .

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΦΑΕ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΜ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ.ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ NORD KAI ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΚΗ ΑΝΗΚΩ.ΕΛΑ ΡΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ HARDCORE? :twisted: .KAI ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο DJ RUFFNECK OK.KAI OYTE ΠΡOKEITE NA MAΘΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΞΕΙΖΕΙ.

 

Μη μας το κάνεις αυτό.... το ξέρω, είμαστε ένοχοι, αλλά δείξε έλεος...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να λέει ότι έχει τόόόόσα συνθ (καμιά 20αριά' date=' πόσα είπε μωρέ; τα έχασα στο μέτρημα! ) ή συλλέκτης είναι, ή τόσο άσχετος που παίζει με τα πρισετ αντί να δημιουργεί δικούς του ήχους!

 

 

+1000000000

 

δεν εχω αδυναμια στα πρισετ σορυ αλλα εχασες.γουσταρο να εχω τι δικια μου γκαμα ηχων.και δεν μου λες εχει βγει η access καλητερο synth ναι η ου ρε.εχει καλυτερο κλαβιε ναι εχει μουλτιτιμπραλ 16 ναι εχει παραπανω ηχους ναι εχει εφε ναι η nord τι εχει τα αρ...α μου απο αυτα σωστα.Σε αυτα δεν απαντας γιατι δεν σε περνει α και πολυφωνια παραπανω μην το ψεχναμε και αυτο στο access.το μονο που ξερεις να λες ειναι αχετος επειδη εχεις μπουκωσει.α και με τα synth ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΗΧΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ SYNTH ΠΡΙΝ AKOMA YΠΑΡΞΕΙ Η CLAVIA

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΙΩΝΕΣ ΠΙΣΩ.ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου