Προς το περιεχόμενο

Κανονισμοί του forum 2024


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Να μπαίνουν αστεράκια όπως στις βρισιές. T***

Προτείνω να δημιουργηθεί μια black list με απαγορευμένες λέξεις (t***, μ*****ς, Μ**g κ.α.) και να μπαίνουν αυτόματα τα αστεράκια με το που γράφεται η Χ λέξη.image.png.266bdaf52cc2d9d0fc9ab60c76ed9dbf.png

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ενδιαφέρουσα λειτουργία που, νομίζω, υποστηρίζει η πλατφόρμα είναι το "spoiler". Εάν θέλει να κάνει χαβαλε κάποιος, το βάζει μέσα σε σποιλερ, και όποιος θέλει να διαβάσει ποστ, απλά ανοίγει το κειμενακι από ένα κουμπί. Πρακτικον, διότι παραμένει καθαρό το θρεντ.

  • Like 3
  • Συμφωνώ 4

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συγνώμη να ρωτήσω εγώ κάτι άσχετο. 

Πότε bannαριστηκε ο Φάσιον;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Μια ενδιαφέρουσα λειτουργία που, νομίζω, υποστηρίζει η πλατφόρμα είναι το "spoiler". Εάν θέλει να κάνει χαβαλε κάποιος, το βάζει μέσα σε σποιλερ, και όποιος θέλει να διαβάσει ποστ, απλά ανοίγει το κειμενακι από ένα κουμπί. Πρακτικον, διότι παραμένει καθαρό το θρεντ.

 

Λίγο πριν το 1.30 φαίνεται πως λειτουργεί, στο περίπου

 

https://youtu.be/tXHgqfc6HGg?si=J-22MbngJQQfdKkI

 

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
23 λεπτά πριν, Vale Rossi είπε

Να με συγχωρείς αλλά πιστεύω ότι τo κουρνιαχτό σηκώθηκε γιατί αποφασίσατε να το εφαρμόσετε πάνω στον Φούζιο. 

Θα δώσω μια... πολιτική απάντηση 😄 Ήταν ένα ατυχές συμβάν το οποίο διευθετηθεί και εδόθησαν οι απαραίτητες διευκρινήσεις. Ο κ. συνάδερφος @BillTrantos τα εξηγεί εδώ επαραπάνω και τα εξήγησε και ο @Slew Rate. Δεν υπάρχει κάτι εδώ. 

 

Αυτό ήταν ένα "σχετικώς- άσχετο" συμβάν. Τα ζητήματα υπήρχαν - και δεν αναφέρομαι φυσικά στον Στράτο- αλλά στα γενικότερα ζητήματα, που όλοι τα ξέρουμε. 

 

Κύριοι, κοιτάξτε, επειδή είμαστε μεγάλα παιδιά. Το να μου έρχονται pm του στιλ "γιατί ο Σούλης είπε αυτό και δεν κάνετε τίποτα...", "γιατί ο Ρούλης είπε εκείνο και δεν κάνετε τίποτα...", "γιατί ο Φρούλης έγραψε αυτό και δεν κάνετε τίποτα" κλπ, θεωρώ ότι σημαίνουν ορισμένα πράγματα:

- Α) Δεν κάνουμε καλά τη "δουλειά" μας ως mod  

- Β) Είμαστε πολύ "χαλαροί"

- Γ) Θέλετε εφαρμογή των κανόνων

 

Μένω στο Γ λοιπόν και στον βαθμό που μου αναλογεί η επιθυμία σας διαταγή, 😄 αλλά παράλληλα όπως είπα όταν ξεκίνησε αυτό το "πανηγύρι", ο καθένας μας να γίνει mod του εαυτού του.

6 λεπτά πριν, LK είπε

Συγνώμη να ρωτήσω εγώ κάτι άσχετο. 

Πότε bannαριστηκε ο Φάσιον;

 

Διάβασε και εσύ λίγο πιο πάνω 😂

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Θα δώσω μια... πολιτική απάντηση 😄 Ήταν ένα ατυχές συμβάν το οποίο διευθετηθεί και εδόθησαν οι απαραίτητες διευκρινήσεις. Ο κ. συνάδερφος @BillTrantos τα εξηγεί εδώ επαραπάνω και τα εξήγησε και ο @Slew Rate. Δεν υπάρχει κάτι εδώ. 

 

Αυτό ήταν ένα "σχετικώς- άσχετο" συμβάν. Τα ζητήματα υπήρχαν - και δεν αναφέρομαι φυσικά στον Στράτο- αλλά στα γενικότερα ζητήματα, που όλοι τα ξέρουμε. 

 

Κύριοι, κοιτάξτε, επειδή είμαστε μεγάλα παιδιά. Το να μου έρχονται pm του στιλ "γιατί ο Σούλης είπε αυτό και δεν κάνετε τίποτα...", "γιατί ο Ρούλης είπε εκείνο και δεν κάνετε τίποτα...", "γιατί ο Φρούλης έγραψε αυτό και δεν κάνετε τίποτα" κλπ, θεωρώ ότι σημαίνουν ορισμένα πράγματα:

- Α) Δεν κάνουμε καλά τη "δουλειά" μας ως mod  

- Β) Είμαστε πολύ "χαλαροί"

- Γ) Θέλετε εφαρμογή των κανόνων

 

Μένω στο Γ λοιπόν και στον βαθμό που μου αναλογεί η επιθυμία σας διαταγή, 😄 αλλά παράλληλα όπως είπα όταν ξεκίνησε αυτό το "πανηγύρι", ο καθένας μας να γίνει mod του εαυτού του.

Καλά μιλάμε κοιμάμαι όρθιος. 

Πότε έγιναν όλα αυτά;

Χαμπάρι δεν πήρα λέμε 

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LK είπε

Καλά μιλάμε κοιμάμαι όρθιος. 

Πότε έγιναν όλα αυτά;

Χαμπάρι δεν πήρα λέμε 

Καλά, εσύ Moderator δεν είσαι?

 Ήσουν σε κανονική άδεια? 😃

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Καλά, εσύ Moderator δεν είσαι?

 Ήσουν σε κανονική άδεια? 😃

Κοίτα moderator είμαι μεν, αλλά τώρα τελευταία δε ασχολούμαι μόνο με το κορμί μου ....και φόρτωσα στον κόκορα 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LK είπε

Κοίτα moderator είμαι μεν, αλλά τώρα τελευταία δε ασχολούμαι μόνο με το κορμί μου ....και φόρτωσα στον κόκορα 😄

Καλά έκανες. Και οι Mods άνθρωποι είναι και έχουν και ανάγκες και συναισθήματα. 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου