Προς το περιεχόμενο

Roland service


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε boukaw7 δεν πειράζει... Ας τα βλέπουν αυτά οι users προς γνώση και συμμόρφωση. Τα άλλα sites που αναφέρεις ΔΕΝ έχουν σχέση με εταιρίες είναι μόνο των χρηστών. Δεν ξέρω τι γίνεται εδώ βέβαια... όμως ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του. (Θα μπορούσαν να είχαν μπει διαφημίσεις να βγαίνει και κανα φράγκο, δεν είναι κακό...) Πάντως δεν τρώμε κουτόχορτο ούτε είμαστε τίποτα πιτσιρικάδες που ψάχνουν για προβάδικο. Δεν σκάμε υπάρχουν και άλλα φόρουμ. Από αυτά που ΔΕΝ έχουν 3500 μέλη (χαχα λες και είναι Club Γνωριμιών!!!) Από αυτά με τους 100-200 users που είναι όλοι τους μουσικοί και μόνο. Και όταν λέω μουσικός και μόνο εννοώ αυτούς που αποκλειστικά και με ιδρώτα βγάζουν το ψωμί τους με ιδρώτα στα πατάρια και στα studio. Και όχι στα μαγαζιά πώλησης μουσικών οργάνων. Αυτοί είναι καλά παιδιά μεν αλλά δεν παύει να είναι πωλητές και όχι μουσικοί επαγγελματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα άλλα sites που αναφέρεις ΔΕΝ έχουν σχέση με εταιρίες είναι μόνο των χρηστών.

 

Δεν αναφερόμουν σε site εταιριών, αλλά σε site χρηστών, όπου και σε αυτά μετέχουν ενεργά οι διάφοροι επαγγελματίες, όλων των κατηγοριών.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς φίλε μου αυτό εννοώ. Οτι αυτά τα sites είναι αποκλειστικά των χρηστών και συμμετέχουν και οι άλλοι. Εδώ δεν ξέρουμε τι είναι.

 

ΥΓ Ακόμα γελάω με το 3500 users. Δηλαδή περισσότερους από το gnorimies.gr και to tsonta.gr. Μπράβο! Είμαστε πολλοί οι μουσικοί στην Ελλάδα. Εκτός κι αν έχει users και από το εξωτερικό οπότε μιλάμε για διεθνή καριέρα! Μεγαλεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα μην γελάς με το 3500 users. Τόσοι είμαστε όντως

 

Και αν δεν ήταν σαιτ χρηστών τότε θα ήταν μέσα οι επαγγελματίες και δεν θα "έβλεπα" αυτό το πρόβλημα της ανυπαρξίας τους.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimedime, μας τα έχεις σπάσει. Όλο εξυπνάδες γράφεις για το πόσο μικρός είναι ο κόσμος, αλλά να πάρεις το αμάξι σου και να κατέβεις μέχρι την Πάτρα ώστε να απολαύσεις την ποιότητα και τις τιμές που εγγυάται η αντιπροσωπεία, ούτε κουβέντα.

 

Σε τελευταία ανάλυση, μήπως έπρεπε η αντιπροσωπεία της Roland να είναι δίπλα στο σπίτι σου προκειμένου να σε εξυπηρετεί; Μιλάς για franchise και απαιτείς ομογενοποίηση των τιμών, αποκρούεις τα λογικά επιχειρήματα του yameth, γράφεις στα παλιά σου τα παπούτσια αυτά που γράφει ο στόλλας στη σελίδα του και - σαν κερασάκι στην τούρτα - μας λες ότι γελάς με τις 3500 επισκέψεις, νούμερο που είμαι σε θέση να ξέρω ότι είναι αληθινό.

 

Πραγματικά μου θυμίζεις τον καθυστερημένο ελληνάρα στη διαφήμιση που μιλάει με τη κόρη του και ανίκανος να καταλάβει τι ακούει της προτείνει να το πει στη μαμά της. Τελικά μήπως θέλεις να έρθουμε να το πάρουμε και να το πάμε για φτιάξιμο; Να σου φέρουμε και τίποτε πάστες; Α σιχτίρ πια με την παραδοπιστία σας, ορισμένοι... Ειρωνεύεσαι πράγματα που δεν καταλαβαίνεις... τράβα πάρε ένα ντέφι να κάνεις τη δουλειά σου, μας έπρηξες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πω την αλήθεια Wow!, διαβάζοντας το θέμα χωρίς κανένα ενδιαφέρον να πάρω θέση, μου φαίνεται πως είσαι άδικος. Δεν βρήκα τίποτα μεμπτό σ'αυτά που γράφει o dimedime. Έκανε κάποιους υπαινιγμούς αλλά εγώ προσωπικά δεν θίχτηκα καθόλου.Γιατί δε με νοιάζει καθόλου αν είναι αλήθεια αυτά που υπαινίσσεται. Δε θα παρασυρθώ από κανένα συμφέρον κανενός χρήστη, όπως και οι περισσότεροι χρήστες.

Αντιθέτως η (για μένα αδικαιολόγητη) επίθεση σου με πείραξε περισσότερο.

Βαρύτατοι χαρακτηρισμοί σε έναν συμφορουμίτη, που δεν έδειξε να προκαλεί τόσο(λίγο ναι, αλλά σε θεμιτά λόγω γραπτού λόγου πλαίσια).

Εκτός αν λέει κάτι που ξέρουν μόνο οι του χώρου.

Και το θέμα με τους 3500 χρήστες δεν είναι η ουσία αυτών που λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Wow! δείχνουν την ευγενή ψυχή ενός καλλιτέχνη μουσικού.

1. Είπα οτι είναι μικρός ο κόσμος και με αυτό συμπέρανες οτι λέω εξυπνάδες. Καλή η λογική σου!

2. Να κατέβω μέχρι την Πάτρα; Αφού φεύγω από Λαμία και έρχομαι Αθήνα για το service και ήδη μου έρχεται ο κούκος αηδόνι. Μου λες να πάω και στην Πάτρα; Θα μου βάλεις τη βενζίνη;

3. Όχι δεν θέλω να έρθει η roland δίπλα μου, έχω τον Naka ευτυχώς και όλα τα soft και hard gear μου θα είναι από αυτόν πλέον. Το μόνο μου αμάρτημα ήταν που ρώτησα ποια είναι τα service της roland.

4. Τα επιχειρήματα του yameth τα αντέκρουσα με ευγένεια σε αντίθεση με εσένα. Επιπλέον οι απλοί users πήραν το μέρος μου. Εσύ σαν mod θα έπρεπε να είσαι ουδέτερος και ένα σκαλοπάτι ήθους πιο πάνω αλλά ...φεϋ!

5. Και όσον αφορά για το ντέφι μάλλον ακόμα και αυτό καλύτερα το παίζω από σένα έχοντας 50 δίσκους στο ενεργητικό μου. Θα με πεις και πάλι εξυπνάκια; Δικαίωμά σου.

6. Είπα οτι έληξε το θέμα στον yameth. Κατόπιν εμφανίστηκε ο boukaw7 και είπε μια άποψη στην οποία απάντησα αλλιώς δεν θα έχανα άλλο χρόνο εδώ μέσα...

7. Καλά κρασιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Aπό neeq: ...Εκτός αν λέει κάτι που ξέρουν μόνο οι του χώρου. )

 

Εγώ τι άλλο να πω; Ας διαβάσουν οι users από την αρχή το topic και ας βγάλουν τα συμπεράσματά τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου