Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τugito υπάρχει προειδοποίηση πριν αποδοθεί αρνητικό κάρμα και λαμβάνεται υπόψη και η γνώμη των υπολοίπων πριν γίνει κάτι τέτοιο. Peruvian δεν στο έριξα εγώ, τα υπόλοιπα αν θες σε pm μιας και βλέπω μάλλον το γιατί. Pureanalog αποχωριό κι εγώ, πάω να βρω τον Έβρη μου να παίξουμε το γιατρό. Ας μη γίνει παρέλαση όλων των ερωτήσεων για τα μείον, υπάρχουν και τα pm.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα μου την έσπασε, και όπως ανέφερε ο προηγούμενος θα ήθελα να ξέρω  το γιατί……(ανάθεμα αν θυμάται και αυτός που το έβαλε γιατί το έβαλε η το έχει καταγράψει κάπου ώστε να μην είναι εκτεθειμένος απέναντι μου η σε άλλο μέλος του σαιτ σε περίπτωση που ζητήσω το λόγο.)

Αυτά είναι γενικά πιστεύω ότι είναι για παιδικά σαιτ και παιδάκια όχι για άτομα 30 και 40 χρονών….

Τέλος πάντων εγώ σπάστηκα και δεν ασχολούμαι ούτε με  πλην 1 ούτε με πλην 10 ……. Αλλά ούτε και με το τους mod και τους admin…..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Alchemist...

Θυαμσαι οτι σου χα στειλει πμ...

δεν με νοιαζει...

Εγω μουσικος (με ολη την εννοια) θελω να γινω...

Οχι καλος άνθρωπος στην ηλεκτρονικη κοινωνια...

 

ΥΓ: Ποιος μουσικος ήτανε καλο παιδί???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα να ρε σεις mods ειστε σαν τους κριτικους διαιτησιας...

που η ιδια φαση για τους μεγαλους είναι πεναλτυ και για τους μικρους οχι...

Εγώ όντως θα ήθελα να είμαι ο Παναγιώτης Βαρούχας. Είναι το πρότυπό μου. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι γενικά πιστεύω ότι είναι για παιδικά σαιτ και παιδάκια όχι για άτομα 30 και 40 χρονών….

Τέλος πάντων εγώ σπάστηκα και δεν ασχολούμαι ούτε με  πλην 1 ούτε με πλην 10 ……. Αλλά ούτε και με το τους mod και τους admin…..

 

 

Ε;;;

Μάλιστα...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όντως θα ήθελα να είμαι ο Παναγιώτης Βαρούχας. Είναι το πρότυπό μου. :D :D

 

Μα μονο αυτος υπαρχει σε ολη την Ευρωπη...

Βασικα μονο εδω εχουμε κριτη διαιτησίας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Alchemist...

Θυαμσαι οτι σου χα στειλει πμ...

δεν με νοιαζει...

Φίλε μου, σου ξαναλέω ότι θυμάμαι όλη τη φάση. Θα μου επιτρέψεις να διατηρήσω την άποψή μου, ευχαριστώ.

 

Υ.Γ. Επιτέλους, φτάνουμε ένα βήμα πιο κοντά στους Mazoo and the Zoo σαν forum, έρχεται η διεθνής καριέρα σε λίγο. Βάλε και το Βαρούχα, θα τους πάρουμε τα σώβρακα και τα ζωνάρια μη σου πω.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, σου ξαναλέω ότι θυμάμαι όλη τη φάση. Θα μου επιτρέψεις να διατηρήσω την άποψή μου, ευχαριστώ.

 

Δεν ειπα κατι το αντιθετο...

Ισα ισα...Σου λεω οτι δεν με νοιαζει βρε το καρμα μου!Σαπμως Ινδουσιτης (ή απο που στο μπιπ καταγεται) ειμαι????????χαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ανακοίνωση!

 

Στην σελίδα 59 το θέμα θα κλειδωθεί. Οχι γι αυτά που γράφτηκαν ή θα ακολουθήσουν, αλλά γιατί το μέγεθος του τόπικ είναι πλέον αυτό μιας νουβέλας αλλά με επαναλαμβανόμενους διαλόγους που πέρα από ανιαρό, γίνεται φοβερά δύσχρηστο στην πλοήγηση του.

 

Οι απαντήσεις έχουν δοθεί στο έπακρο.

Οσοι δεν συμφωνούν (και είναι σεβαστή η διαφωνία τους και θα παραμένει διατυπωμένη), δυστυχώς γι αυτούς μπορούν να συνεχίσουν να ανέχονται τη φιλοξενεία μας.

Η λειτουργία και οι κανόνες του συγκεκριμμένου φόρουμ δεν είναι υπό συζήτηση.

 

Φιλικά,

yameth

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στην σελίδα 59 το θέμα θα κλειδωθεί.

Σοβαρά; ΤΕΛΕΙΑ!  ;D

 

Αν είναι να κάτσω δέκα λεπτάκια ξύπνιος, να κάνω ποστ κάθε 1 λέπτο και να το φτάσω μέχρι εκεί...  :o

 

Ουφ πιά... στο κάτω κάτω όποιος θέλει να γενεί μουσικός μόνος του θα αυτίζεται αν είναι π@π@ρ@ς στις διαπροσωπικές σχέσεις και αυτές, ναι, φαίνονται και απο τα φόρα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου