Προς το περιεχόμενο

Δημιουργικότητα και στούντιο ηχογράφησης:


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί συμφορουμίτες, ονομάζομαι Στέφανος Καλοτεράκης και κάνω μια έρευνα εκ μέρους του Πανεπιστημίου του Λάνκαστερ για την δημιουργικότητα και την εππηροή των στούντιο σ αυτήν.

 

Η άποψη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για την έρευνα και θα σας παρακαλούσα να δώσετε 2 λεπτά (στην κυριολεξία) απ τον χρόνο σας για να συμπλιρώσετε το ερωτηματολόγιο της έρευνας κάνοντας κλικ -> https://spreadsheets0.google.com/embeddedform?formkey=dEk5NTRCbzNETjhNUk1SUUZPbkxKcGc6MQ .

 

Φυσικά θα χάρω πολύ να σας απαντήσω οποιαδήποτε απορία ή αν έχετε κάποιο σχόλιο μην διστάσετε να γράψετε σε αυτό το topic ή να μου στείλετε PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Ι did it!! Απλά ήθελα να πώ στην ερώτηση 18 οτι η απάντηση είναι "ΦΥΣΙΚΑ ΝΑΙ!!!!!" (και όχι απλά "ναι"). Καλή επιτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στέφανε,

 

Καλή τύχη.

 

Απλά να αναφέρω ότι δεν ταιριάζει για όλους το συγκεκριμένο survey, κυρίως γιατί κάποιοι από εδώ έχουν παραπάνω από ένα home studio. για παράδειγμα το στούντιό μου δεν το θεωρώ home studio για πολλούς λόγους. αλλά έχει την πρακτικότητα του να είναι δικό μου και την άνεση που αυτό μου παρέχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιτυχία, πολύ ενδιαφέρον θέμα

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου