Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

35+ χρονών και για βιοπορισμό ασχολούμαι με τη διατροφή κτηνοτροφικών ζώων. Από 16 χρονών μαγεύτηκα από την ηλεκτρονική μουσική και πλέον εδώ και πολλά χρόνια γράφω μουσική ambient... Ποτέ δεν έβγαλα χρήματα από τη μουσική, όμως η ambient με πάει σε μέρη όπου δεν μπορούνε να με πάνε τα χρήματα...

A.E.T.E.R.N.I.T.A.S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Φοιτητής Αρχιτεκτονικής στο 4ο έτος, στη Πάτρα.

Θα ήθελα να ασχοληθώ αργότερα με σπουδές jazz για πιάνο και με τη μελέτη τεχνολογίας για synthesizers και home studio. Όλα αυτά αποτελούν μικρά ονείρατα...... να δω αν πραγματοποιήσω τίποτα...  :-\

 

www.myspace.com/dizzydizign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλεχος ναυτιλιακής εταιρείας εδώ και 2 χρόνια. Ήμουν τυχερός που μου δώθηκε η ευκαιρεία να σπουδάσω και να μείνω για κάποια σημαντική περίοδο στην Αγγλία, όπου και ωρίμασα περισσότερο σαν άτομο και ξεμπέρδεψα γρήγορα με σπουδές. Για περίπου ένα χρόνο δούλευα με βάρδια εκεί σε ένα μουσικό κατάστημα και αργότερα σε άλλες χαμαλοδουλειές για να βγάζω χαρτζιλίκι.

...στο πλοίο της αγάπης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Part-time στο εργαστήριο Καυσίμων των Χημικών Μηχανικών στο ΕΜΠ απ' το οποίο αποφοίτησα κιόλας. Συνεχώς ψάχνω να βρω κάτι πιο μόνιμο και είμαι συνέχεια στο ψάχνομαι για το τι θέλω.

Αγαπάω πάρα πολύ τη μουσική αλλά δε θα ήθελα να εργαστώ επαγγελματικά σε φάση live, session κτλ, μόνο εάν κάπως το κυνήγαγα παραπάνω για τυχόν διδασκαλίες σε ωδεία ή ιδιαίτερα. Ούτως ή άλλως τα καλά λεφτά τα χει ο Μηχανικός κ όχι ο μουσικός :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου