Προς το περιεχόμενο

Ξεχωριστή κατηγορία θεμάτων για PC και MAC


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι κανόνες του noiz είναι όντως αυτοί που επικαλείσαι.

Και είναι οι μόνοι που σε αφορούν.

Η διαδικασία του κάρμα, δεν επηρρεάζει το δικαίωμα κάποιου να είναι μέλος ή όχι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α, και κάτι ακόμη: ΕΣΥ στο φόρουμ είσαι ότι δηλώσεις. Για τους modulators ο admin έχει ιδίαν αντίληψη και σε διαβεβαιώνω ότι ξέρει πολύ καλά τι κουμάσια είμαστε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να ανατρέξετε στα ποστ του kilon απ'την εγγραφή του στο ΝΟΙΖ μέχρι τώρα.

 

Για μένα και πολύ υπομονή έχουν δείξει οι mods.

 

Προφανώς, έχεις δίκιο, αγαπητέ Jasemeister.

Αλλά κοίτα πού έχουμε φτάσει...

Πρέπει να ανατρέξουμε στον "πρότερο βίο" κάποιου για να καταλάβουμε περί τίνος πρόκειται;

 

Δεν είναι οφθαλμοφανές ότι ο Kilon έγραψε κάτι γελοίο;

 

Φυσικά και έχει δίκιο ο Eyeprotocol.

Φυσικά και έχει άδικο ο Kilon.

 

Χωρίς άλλες (επ)εξηγήσεις.

Τέλος.

 

Δεν είναι δικαστήριο για να το παίζουμε ηλίθιοι και να ζητάμε αποδείξεις για τα αυτονόητα

(είμαι σίγουρος ότι θα πεταχτεί κάποιος και θα μου πει "και πού τα βρήκες γραμμένα τα αυτονόητα; Δώσε link να μάθουμε κι εμείς"...)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 110% σίγουρος ότι αν δημοσιευτούν αυτοί οι κανόνες (όπως θα ήταν το σωστό να γίνει), θα βρούμε τόσα loopholes, ανισορροπίες, μη εφαρμογή τους εκεί που θα'πρεπε και εφαρμογή τους εκεί που δεν θα'πρεπε που η διαδικασία θα φανεί ότι χωλαίνει. Αλλά στην περίπτωση που επισημάνθηκε τώρα, συμφωνώ κι εγώ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αυτή είναι μια πρόταση προς τους Administs του ΝΟΙΖ.gr, σχετικά με το αν θα ήταν πιο εύχρηστο και λειτουργικό για τα μέλη να υπάρχει ξεχωριστός φάκελος με θέματα γύρω από τους Mac και τα PC.

 

Thnx  ;)

 

Αυτο θα πρεπει να ειναι το τελευταιο ανεκδοτο του ΝΟΙΖ ;): " ΝΟΙΖ Μac users" ::) ::) ::)

 

Ειναι πιο εφικτο να πας να ανοιξεις μαγαζι με προιοντα ARMANI σε κανένα κατσικοχώρι, ποιο πολλη ανταποκριση θα εχεις, απο το να περιμενεις  εγκυρη υποστηριξη για Mac εδω μεσα!

Δεν βλεπεις τον Eyeprotocol που κανει επαρση της σημαιας Microsoft καθε πρωι??? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο θα πρεπει να ειναι το τελευταιο ανεκδοτο του ΝΟΙΖ ;): " ΝΟΙΖ Μac users" ::) ::) ::)

 

Ειναι πιο εφικτο να πας να ανοιξεις μαγαζι με προιοντα ARMANI σε κανένα κατσικοχώρι, ποιο πολλη ανταποκριση θα εχεις, απο το να περιμενεις  εγκυρη υποστηριξη για Mac εδω μεσα!

Δεν βλεπεις τον Eyeprotocol που κανει επαρση της σημαιας Microsoft καθε πρωι??? ;)

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους αρχικά! :)

 

Δεν ξέρω για υποστήριξη σχετικά με τα Mac (δεν με απασχόλησε ποτέ) αλλά γνωρίζω πολλά μέλη του Noiz που έχουν Mac και μάλιστα κάποιοι από αυτούς είναι ορκισμένοι Μακάδες. Αν δεν υπάρχει υποστήριξη για Mac λοιπόν, μήπως είναι και λίγο θέμα όσων έχουν Mac τελικά; ::)

 

Και ένα πειραγματάκι τώρα, με καλή πρόθεση πάντα:

Γιατί έχουν ανάγκη για υποστήριξη οι χρήστες Mac; Υποτίθεται ότι τα μηχανήματά τους δεν είναι σαν τα μισητά PCs και δεν παθαίνουν τίποτα! Ή μήπως παθαίνουν κι αυτά; :P

 

Σας ασπάζομαι, Φαίδων... εεεεεεε... Λάθος, Alchemist! :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αυτή είναι μια πρόταση προς τους Administs του ΝΟΙΖ.gr, σχετικά με το αν θα ήταν πιο εύχρηστο και λειτουργικό για τα μέλη να υπάρχει ξεχωριστός φάκελος με θέματα γύρω από τους Mac και τα PC.

 

Thnx  ;)

 

Αυτο θα πρεπει να ειναι το τελευταιο ανεκδοτο του ΝΟΙΖ ;): " ΝΟΙΖ Μac users" ::) ::) ::)

 

Ειναι πιο εφικτο να πας να ανοιξεις μαγαζι με προιοντα ARMANI σε κανένα κατσικοχώρι, ποιο πολλη ανταποκριση θα εχεις, απο το να περιμενεις  εγκυρη υποστηριξη για Mac εδω μεσα!

Δεν βλεπεις τον Eyeprotocol που κανει επαρση της σημαιας Microsoft καθε πρωι??? ;)

 

Άνοιξαν οι ασκοί του "Αιόλου"...

 

Σου οφείλει κανένας υποστήριξη για τα Mac; Γράφει πουθενά εδω στο ΝΟΙΖ ότι παρέχει επαγγελματική βοήθεια; Είμαστε μια παρέα που ΑΥΤΟΒΟΥΛΑ και ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ βοηθάμε (ή προσπαθούμε) ο ένας τον άλλο. Ο καθένας που θέλει, βοηθάει σ'αυτό που ξέρει.

 

Γι'αυτό άσε καλύτερα τα ξινά σχόλια και τους χαρακτηρισμούς και αναθεώρησε την άποψή σου.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάγκες ηρεμία δεν θέλω να σφουγαρίζω το αίμα απο τα πατώματα. Θερμή παράκληση το κάρμα μου να πάει στο -12 . Έτσι για  να ξεχωρίζω.  ;D

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου