Προς το περιεχόμενο

D.I.Y. pedals: Ερωτήσεις για ξεκίνημα...


mind_victim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και φυσικά δεν φταίνει οι υπάλληλοι, ότι μπορούν κάνουν και αυτοί, τρέχουν και δεν πληρώνονται, άτιμη κοινωνία.

 

Εννοείται πως δεν τα βάζω με τους υπαλλήλους. Μια χαρά μου συμπεριφέρονται κάθε φορά, αλλά δεν έχουν τον χρόνο να στέκονται στην όποια απορία μικρολεπτομέριας έχει ο καθένας.

 

Όπου κολλήσεις με τις κατασκευές εδώ είμαστε πάντως.

 

Να είσαι καλά... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 180
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χαχα δεν εχεις και αδικο... μερικες φορες γινεται χαμος... και αν αρχισεις να ρωτας τι πυκνωτη να παρω ηλεκτρολυτικο ή ΜΚΤ και ποιος ειναι καλυτερος, φυσιολογικο ειναι να σε κοιταξει ο υπαλληλος περιεργα... χωρις παρεξηγηση ετσι?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Αθήνα (που υποθέτω ότι βρίσκεσαι) δεν υπάρχουν άλλα μαγαζιά ηλεκτρονικών, πιο συνοικιακά και μικρά; Πρέπει να πας οπωσδήποτε σε αυτό/ά στο κέντρο όπου εννοείται θα γίνεται χαμός;

 

Βρες κάποιο μικρό συνοικιακό μαγαζί που σε βολεύει από άποψη απόστασης, τιμών και εξυπηρέτησης και stick to it. Μετά από λίγο καιρό θα σε έχει μάθει και ο μαγαζάτορας (κι εσύ αυτόν) και θα έχεις πολύ καλύτερη επικοινωνία όσον αφορά πληροφορίες και λεπτομέρειες - για να μην σου πω και καλύτερες τιμές. ;)

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω κανένα μαγαζί προς Ζωγράφου/ Γουδί αλλά ένα που ξέρω έτυχε χτες που πήγα από εκεί να λείπει ο υπάλληλος και να αργεί να επιστρέψει, οπότε δε ξέρω και για την ποικιλία του. Τελικά προτίμησα σαν 1η αγορά απο banzai γιατί μπόρεσα να τα περιεργαστώ πιο εύκολα, δεδομένου ότι δε ξέρω αρκετά ώστε να εξηγήσω ή να συνεννοηθώ σίγουρα.

 

Αναμονή σε καμιά βδομάδα με θέμα χελπ τι να τα κάνω όλα αυτά στο noiz od ;p

 

Μπορεί γενικά να εξυπηρετούσε να γράφει ο καθένας για κανένα μαγαζάκι σε διάφορες περιοχές για οποιονδήποτε μπορεί να θελήσει να ψάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε κάπως με το πολύμετρο να δούμε εαν μια κόλληση που έχουμε κάνει σε δυο στοιχεία αν έχει πετύχει (να δούμε αν έχουν βραχυκυκλώσει?)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε το πολυμετρο στο "μπιπ" ή στα Ωμ και δες αν στα δυο σημεια κανει μπιπ ή μετραει 0Ω.... προσοχη αλλα το πολυμετρο μια ψυχρη κολληση θα την δειξει οκ...

 

Ψάχνω κανένα μαγαζί προς Ζωγράφου/ Γουδί αλλά ένα που ξέρω έτυχε χτες που πήγα από εκεί να λείπει ο υπάλληλος και να αργεί να επιστρέψει....

Στην Ουλωφ Παλμε πηγες?! Διπλα μενω...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να φτιαξω εναν ποδοδιακοπτη για τον orange

Να επιλεγει reverb on off

kai channel clean/dirty

 

Mπορει καποιος να βοηθησει με σχέδιο???

 

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου