Προς το περιεχόμενο

Ελλάς - Ευρώπη : Σημειώσατε Χ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι να πώ ρε παιδιά.

 

Όταν τα σκέπτομαι αυτά' date=' με πιάνει σφίξιμο στο στομάχι.

 

Μπορεί να έχετε και δίκιο,

πάντως την Ελλάδα την χάσαμε.[/quote']

 

 

bullshit.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 215
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγοράζουμε από τους ξένους «συμπράγκαλα» που σε λίγο θα είναι για πέταμα' date='

και με τα χρήματα που ΕΜΕΙΣ τους δίνουμε, αυτοί αγοράζουν την Ελλάδα.

 

Αν κάνεις μια βόλτα στην Πελοπόννησο και στα νησιά μας, θα με καταλάβεις. [/b']

 

Πές μας βρε μπέμπη μου (κολλητικό είναι τελικά Αντώνννη!) τόση ώρα ότι τα έχεις με τους Κινέζους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη λιγο γιατι τα δραματικοποιήσαμε.....Ιχνιλάτη κοιτα διαφορες :

 

Ultimate Apex Keyboard Stand : Εδω εχει μεχρι 350 εξω μεχρι 240 (100 ευρω διαφορα)

 

Roland XV 5050 : εδω αν το βρεις εχει 1000-1200 εξω εχει μεχρι 900 (πολλα ευρω διαφορα)

 

ενα midi καλωδιο 12 μετρα εδω το πηρα 12,5 ευρω απο εξω 3 ευρω.

 

Καλωδιο jack 5 μετρα εδω εχει 15 ευρο εξω εχει 5 ευρω.

 

Αν πας σε μεγαλα μηαχνηματα (Korg triton, Motif, Oasys, fantom, minimoog, monitors, κονσολες, Clavia, ddrum και ενα καρο αλλα) οι διαφορε ξεπερνανε τα 1000 ευρω σε περιπτωσεις.....

 

Αν εσυ εισαι διαθετειμνεος να πτωχευσεις για να στηριξεις την Ελλαδα μπραβο...εγω ομως με 600 κωλοευρω μισθο ουτε θελω ουτε και μπορω να το κανω...ας ψοφησουν ολοι οι εμποροι, λιγο με νοιαζει, τα οργανα που αγοραζω δεν ειναι ελληινκης κατασκευης οποτε η χωρα μου ουσιαστικα δεν κερδιζει τπτ..Μονο κατι εξυπνακηδες που πας να δεις ενα keyboard και αντι να σε αφησουν να παιξεις καθονται και παιζουν αυτοι...

 

Τι λε μπαγλαμα αμα παιξεις εσυ εγω τι θα καταλαβω μου λες;;;;;;

 

ΥΓ. Υπηρξε βεβαια και μια περιπτωση που αυτο που ηθελα το βρηκα λλαδα 23-30 ευρω πιο ακριβα απο εξω και ομως το πηρα απο εδώ (με τα μεταφορικα απο εξω το ιδιο θα εβγαινε)

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως την Ελλάδα την χάσαμε.

Μα τι εννοείς??Τελικά είσαι πολύ μπερδεμένος ρε παιδί μου.... Λοιπόν άκου, για να μη σου σφίγγεται το στομάχι(ότι έχεις διαβάσει ήδη, βγάλτο απο τη λίστα):

Ιστορία της Ευρώπης του Berstein

Ελληνική Νομαρχία

Θουριος του Ρήγα

Τα Απομνημονεύματα του Στρατηγού Μακρυγιάννη

Ιστορία (κωμικοτραγική) του νεοελληνικού κράτους του Ραφαηλίδη

Τα πρώτα συντάγματα

http://en.wikipedia.org/wiki/Nationalism#Prior_to_1900

Κι αν θες και καμια άποψη για το ήθος και την αφοσίωση στην πόλη κατα τους ένδοξους αρχαίους χρόνους διάβασε το σχετικό θάψιμο στην πολιτεία του πλάτωνα.Βασικά διάβασε την ολόκληρη.Η γκρίνια είναι ίδια ανα τους αιώνες.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ΣΩΣΤΟΣ Ο chaostar, και για να συμπληρώσω πιό χαότικές διαφορές

 

Fender Mexico strd Ελλάς = 590€ Γερμανία = 395€ συν 20 € μετ/κα

 

Fender Amer. series Ελλάς = 1500€ (Ναι τόσο μου την ΔΩΣΑΝΕ προ 7μήνου μισά πιστωτική μισά μετρητά) Γερμανία = 859€ συν 20 μετ/κα

 

Gibson SG strd Ελλάς = 1950€ Γερμανία = 1269€ συν 20 μετ/κά

 

Gibson SG Faded Ελλάς (και bad stock όταν το πήρα πέρσι, με ελλάτωμα στο χρώμα σε ένα μικρό σημείο του σώματος) = 1150€ από 1350€ , Γερμανία = 780€ τότε συν μεταφορικά!

 

Έλεγα και γω να στηρίξω τότε τους ντόπιους εμπόρους, ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΤΟΧΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ......ΝΙΟΝΙΟ!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μια και πλεον ζω σε δυο πολεις! :lol:

 

Σουβλακι στο Βερολινο=1 ευρω -Σουβλακι στην Αθηνα= 2 ευρω! (και καμμια σχεση βεβαια στην ποιοτητα & στο μεγεθος μια και οι Τουρκαλαδες στο Βερολινο μαμανε!!)

 

Ενοικιο διαμερισματος 110 τ.μ σε μαματη περιοχη στο Berlin 700 ευρω στην Αθηνα 1200 ευρω! :twisted:

 

Αγορα διαμερισματος 60 τ.μ στο "Κολωνακι" του Βερολινου(Kudam) 35.000 ευρω στο Κολωνακι της Αθηνας (που ειλικρινα μοιαζει με τσιγκανικο καταυλισμο σε σχεση με το Βερολινεζικο) 120.000 ευρω!!

 

ΜΠΥΡΑ ΠΟΤΗΡΙ στο Βερολινο 1 με 2 ευρω - Ξερασμα ΠΟΤΗΡΙ στην Αθηνα 5 ευρω!!

 

Γευμα σε ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ για 2 ατομα στο Βερολινο 23 ευρω στην Αθηνα σε ΤΑΒΕΡΝΑ της γειτονιας 40 ευρω! :twisted:

 

Ταξι τα ιδια,μετρο/συγκοινωνιες περιπου 50% ακριβοτερες στο Βερολινο (αλλα ΥΠΑΡΧΟΥΝ & ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ 24/7!!)

 

α,κατωτερος μισθος στο Βερολινο 1100 ευρω ,στην Αθηνα 600! :twisted:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου