Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή υπογραφής του προφίλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ' ό,τι είδα δεν έχει αναφερθεί ξανά το πρόβλημα οπότε ίσως κάνω κάτι λάθος. Προσπάθησα να αλλάξω την υπογραφή στο προφίλ μου και το μόνο που έγινε είναι ότι απλώς εξαφανίστηκε η υπογραφή, χωρίς να μπορώ να προσθέσω καινούρια.

 

Εν ολίγοις, γράφω στο πεδίο της υπογραφής κάτι (δεν υπερβαίνει τον περιορισμό χαρακτήρων) και πατώντας "αλλαγή προφίλ", το κείμενο εξαφανίζεται.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μένα ήταν πιο επιεικές "το σύστημα"... ;D

 

Η υπογραφή ήταν με Ελληνικούς χαρακτήρες,δεν υπερέβαινε το όριο,αλλά όταν "την έσωζα" εμφανιζόταν μόνο η μισή... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προσωπικό κείμενο ή την υπογραφή; Γιατί εμένα μόλις μου έβαλε το προσωπικό κείμενο στη θέση της υπογραφής για κάποιο λόγο. Η υπογραφή επιμένει να μην καταχωρείται.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το προσωπικό κείμενο ή την υπογραφή; Γιατί εμένα μόλις μου έβαλε το προσωπικό κείμενο στη θέση της υπογραφής για κάποιο λόγο. Η υπογραφή επιμένει να μην καταχωρείται.

Εγω το έβαλα το κείμενο στην υπογραφή σου. Δεν φαίνεται κάτι να συμβαίνει με το σύστημα πάντως.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου