Προς το περιεχόμενο

Ολοι έχουμε άποψη για το Apple iPad


chris gti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 229
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ε γειτονοι...τοτε  ;D ;D ;D

 

Apple Uber Alles !!!

 

Ωραία! Άθως, Πόρθος, Άραμις... μας λείπει ένας Ντ' Αρτανιάν :)

 

(ή έστω και Ντ'Αρτακάν, δεν χαλιέμαι)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία! Άθως, Πόρθος, Άραμις... μας λείπει ένας Ντ' Αρτανιάν :)

 

(ή έστω και Ντ'Αρτακάν, δεν χαλιέμαι)

από σπόντα ο Τρόλευς...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή όλοι έχετε μπει στο τρυπάκι του ipad, θετικά προκείμενοι ή αρνητικά, θα επαναλάβω αυτό που είπε ο tugito.

Το ζήτημα είναι ένα. Αν το χρειάζεσαι ?

Αν το θες για νεοπλουτισμό, δικαίωμά σου.

Αν σου είναι απαραίτητο, ακόμη καλύτερα.

Αν θέλεις 10 από τα 100 που κάνει, υπάρχουν και αλλού μηλιές με 10 καλύτερα μήλα.

Και πολλά ακόμη αν...

Κάθε σκεπτόμενο άτομο εν έτη 2011, κατά την ταπεινή μου γνώμη, νομίζω γνωρίζει (ή τουλάχιστον οφείλει να γνωρίζει) το πως λειτουργεί η αγορά και το marketing.

Με διπολισμό, διαφήμιση, δημιουργία επίπλαστων αναγκών-κάλυψη υπαρχόντων που είχαν δημιουργηθεί μόλις πρόσφατα, μόδα-ρεύμα (δημιουργία της), πολύυυυυυυυυυυυυυυυ παραμύθι (ψέμα και των γονέων),  πλύση εγκεφάλου εν κατακλείδι και σπανιότατα με πρωτοποριακά προϊόντα που πραγματικά δίνουν λύσεις σε υπαρκτά προβλήματα.(Αυτή τη στιγμή που γράφω δεν μπορώ να σκεφτώ ούτε ένα τέτοιο προϊόν, αλλά αφήνω την λίστα ανοικτή.)

Τα υπόλοιπα, είναι αναλόγως και συνέπεια, του ποιου παραμυθιού την αφήγηση, επιλέγουμε συνειδητά ή ασυνείδητα να ακούσουμε.

Τα νούμερα, τα BBCιά, οι Μέρντοιχες και οι τιμές των μετοχών, εμένα προσωπικά δεν μου λένε τίποτε απολύτως. (Μια και δεν μιλάμε σαν επενδυτές, στο παρόν.)

ΣΕΒΟΜΑΙ αφάνταστα, κάποιους που κυκλοφορούν με κινητό πενταετίας και βάλε, από επιλογή τους.

Εγώ προσωπικά είμαι γκατζετάκιας. Μόλις πρόσφατα κατάφερα να τιθασεύσω λίγο αυτήν μου την επιρρέπεια και αυτό λόγω της μουσικής και του γνωστού gas που προκαλεί. Επειδή μακρηγόρησα, η ερώτηση που έθεσα στον εαυτό μου ήταν αυτή που είναι στην αρχή του ποστ.

Το χρειάζομαι ?? (Και αν ναι, πιο από όλα και γιατί ?)

Ας απαντήσει ο καθένας όπως αγαπά.

 

 

 

 

If you want to be a hippie...you 're too late.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ αυτή τη στιγμή επεξεργάζομαι νεοαποκτηθέν iPad...

 

Χμμμ...

 

Χμμμ....

 

Χμμμμ.....

 

...προς το παρόν το πρώτο σχόλιο είναι ότι έχει τα κλασσικά αυτοκόλλητα μήλα  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου