Προς το περιεχόμενο

Ολοι έχουμε άποψη για το Apple iPad


chris gti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν βλέπεις κάτι τέτοιο...λές...αυτή η χώρα, έχει ακόμα ελπίδα!!!!!!

 

Εγώ φίλε όταν βλέπω κάτι σαν την αφίσα που μας έδειξες, θέλω να γράψω διηγήματα τρόμου και επιστημονικής φαντασίας.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 229
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ φίλε όταν βλέπω κάτι σαν την αφίσα που μας έδειξες, θέλω να γράψω διηγήματα τρόμου και επιστημονικής φαντασίας.

Καλέ μου φίλε, μάθε να ζείς στη πραγματικότητα, στο σήμερα...όπως έμαθε και η Αλέκα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι επιτρέπεται μια πολιτική συζήτηση δε σημαίνει οτι το φόρουμ είναι πολιτικό. Εδώ ισχύουν οι κανονισμοί.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι επιτρέπεται μια πολιτική συζήτηση δε σημαίνει οτι το φόρουμ είναι πολιτικό. Εδώ ισχύουν οι κανονισμοί.

 

Α, σόρυ.. ειλικρινά δεν είχα (φαντάζομαι, ούτε ο μάραθον) την πρόθεση να γίνει η συζήτηση πολιτική. Παραμένει, όσον αφορά εμένα, μία συζήτηση για την ικανότητα του iPad να πείθει ακόμη και τους πιο σκληροτράχηλους πολέμιους της Apple.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, σόρυ.. ειλικρινά δεν είχα (φαντάζομαι, ούτε ο μάραθον) την πρόθεση να γίνει η συζήτηση πολιτική.

Έτσι είναι...απλά ανατρέχοντας σε προηγούμενα γραπτά του θέματος...

Το ζήτημα είναι ένα. Αν το χρειάζεσαι ?

Αν το θες για νεοπλουτισμό, δικαίωμά σου.

Αν σου είναι απαραίτητο, ακόμη καλύτερα.

Αν θέλεις 10 από τα 100 που κάνει, υπάρχουν και αλλού μηλιές με 10 καλύτερα μήλα.

Και πολλά ακόμη αν...

Κάθε σκεπτόμενο άτομο εν έτη 2011, κατά την ταπεινή μου γνώμη, νομίζω γνωρίζει (ή τουλάχιστον οφείλει να γνωρίζει) το πως λειτουργεί η αγορά και το marketing.

...θα ήθελα πολύ να ξέρω την απάντηση ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ νομίζω οτι μιλάτε χιουμοριστικά, αλλά ας μην το συζητήσουμε εδώ

Όπου θέλεις, όποτε θέλεις...μπορώ να σου φέρω και αυτόγραφο της Αλέκας ;D ;D (με το IPad)...γιατί είναι γειτόνισα στη Νέα Μάκρη και ψωνίζουμε στο ίδιο σουπερμάρκετ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου