Προς το περιεχόμενο

Εκμάθηση διπεταλιάς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως ή ευτυχως,συμφωνω και εγω με τους συμφορουμιτες.Κακως ειρωνευεσαι τους ανθρωπους που σου απαντουν και σπαταλουν χρονο για να σου βρουν λυσεις.Με την σειρα μου λοιπον,παυω να ασχολουμαι,γιατι απ'οτι βλεπω εσυ θα κανεις το δικο σου ο,τι και να πουμε εμεις,(με δυο λογια δεν μας χρειαζεσαι).Μαγκια σου,δεν σε κατηγορει κανεις γι'αυτο...

 

Απλα να ξερεις οτι Κολλιας σε 5 μηνες δεν γινεσαι,ουτε εσυ ουτε κανενας.Σε 5 χρονια με συστηματικη και καθημερινη εξασκηση,ισως καταφερεις να ξεπερασεις τον Lars Ulrich(καλα,οχι και τοσο δυσκολο αυτο).

 

Αν κρατησεις παντως εστω και το 5% απ'αυτα που εχουν γραφτει ως τωρα και τα εφαρμοσεις σωστα,μονο οφελος θα εχεις.

 

Καλη συνεχεια και ο'τι καλυτερο απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 160
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νομίζω ότι με κάλυψαν όλοι...

Λοιπόν...δεν ειμαι δάσκαλος ούτε ειδήμων αλλά επειδή είσαι αγυριστο κεφάλι σε προσκαλώ στο υπόγειό μου να παίξεις σε κανονικά τυμπανα και να σου προσφέρω μερικά μαθηματα δωρεαν από την ταπεινή μου εμπειρία

Σε προσκαλώ, δε σε προκαλώ, η πρόκληση είναι για μένα  ;)

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μην ακους κανεναν αν το χεις δεν χρειαζεσαι τιποτα .Ειναι θεμα ταλεντου. Οσο αργα και να ξεκινησες αν εχεις το ταλεντο των ντραμς θα σου ερχονται ολα πολυ φυσικα και θα μπορεις να αφομοιωνεις οτι βλεπεις στα βιντεακια με την μια. Ηξερα ενα τετοιο ατομο. Ξεκινησε στα 29 και τωρα ειναι ντραμμερ ποιοτικου λαικου τραγουδιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησε στα 29 και τωρα ειναι ντραμμερ ποιοτικου λαικου τραγουδιστη

 

Ποιανού; Φλωρινιώτη;  ;D

 

 

Όποιος δε θέλει να ασχοληθεί δε χρειάζεται να απαντάει και να χάνει το χρόνο του μαζί μου, προφανώς. Δεν είναι με το ζόρι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Respect στον December (+1) για το τελευταίο του post... Αν είσαι 30χρονος έχεις σοβαρό θέμα και πρέπει να το ψάξεις... ειρωνεία, αναίδεια, ωχαδερφισμός, και κάψιμο εγκεφαλικών κυττάρων σε ανθρώπους (δασκάλους, επαγγελματίες, νέους και παλιούς...) που θέλουν να σε βοηθήσουν.. Αν είσαι 15χρονος [που είσαι], θα τα πουλήσεις σε λίγο καιρό που θα δείς ότι "δεν πάει" το πράμα.

Κακώς ασχολούμαι και χάνω το χρόνο μου... Κάτσε κοπάνα και μόλις ξεκαυ*ώσεις πούλα τα τύμπανα μπας και τα πάρει κάνα παιδί που ΘΕΛΕΙ να μάθει και ενδιαφέρεται... Εγώ άλλο χρόνο δεν χαλάω για την πάρτη σου. Όπως είχα πεί και σε προηγούμενο "....χανεις το χρόνο σου και ενοχλείς και το γουρούνι".Over and out too...

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Respect στον December (+1) για το τελευταίο του post... Αν είσαι 30χρονος έχεις σοβαρό θέμα και πρέπει να το ψάξεις... ειρωνεία, αναίδεια, ωχαδερφισμός, και κάψιμο εγκεφαλικών κυττάρων σε ανθρώπους (δασκάλους, επαγγελματίες, νέους και παλιούς...) που θέλουν να σε βοηθήσουν.. Αν είσαι 15χρονος [που είσαι], θα τα πουλήσεις σε λίγο καιρό που θα δείς ότι "δεν πάει" το πράμα.

Κακώς ασχολούμαι και χάνω το χρόνο μου... Κάτσε κοπάνα και μόλις ξεκαυ*ώσεις πούλα τα τύμπανα μπας και τα πάρει κάνα παιδί που ΘΕΛΕΙ να μάθει και ενδιαφέρεται... Εγώ άλλο χρόνο δεν χαλάω για την πάρτη σου. Όπως είχα πεί και σε προηγούμενο "....χανεις το χρόνο σου και ενοχλείς και το γουρούνι".Over and out too...

 

 

31 είμαι, όχι τριαντάχρονος. Όσοι με βοήθησαν με συμβουλές επί της ουσίας το εκτιμώ. Εσύ γιατί επιμένεις να ενοχλείς τα 'γουρούνια' και να χάνεις το χρόνο σου, χιμπατζάκο μου;

Χιμπατζή θα σε αποκαλώ εσένα από δω και μπρος, δε νομίζω να σε πειράζει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εσύ γιατί επιμένεις να ενοχλείς τα 'γουρούνια' και να χάνεις το χρόνο σου, χιμπατζάκο μου;

Χιμπατζή θα σε αποκαλώ εσένα από δω και μπρος, δε νομίζω να σε πειράζει ε;

Εισαι θησαυρος για το forum!!!θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω εκ μερος ολων(νομιζω)

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου