Προς το περιεχόμενο

Ας αγοράζουμε από Ελλάδα πλέον!


stamkosk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κολλητήρι το έχω πιάσει άπειρες φορές γιατί είχα το ψώνιο στο παρελθόν, αλλά κατάλαβα ότι θα το χρησιμοποιήσω μόνο στην ανάγκη (κόπηκε το καλώδιο στην ηχογράφηση που κάνω ....Κυριακή...) Δεν μου αρεσει το αποτέλεσμα. Και ξαναλέω, σιγά μην σκάσω για ένα εικοσάρικο. Παραγγέλνεις μαζί και 5-6 σετ χορδές (πράγματα που ούτως ή αλλως θα σου χρειαστούνε) και έκανες απόσβεση! Άσε που αν δεν ήθελαν να κρατηθώ, πάντα υπάρχουν 2-3 πραγματα που θέλω απο εκεί και με την παραγγελία τους πάμε σε 500ρες οπότε πανε και τα μεταφορικα..απλά δεν ήθελα να τα πάρω αυτή τη στιγμή εν μέσω καλοκαιριού για να...πάμε και διακοπές! ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 307
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eνταξει τωρα μην φορτωνετε αδικως .Ο φιλος εχει τους λογους του να μη θελει να φτιαξει.

Εμενα  παντως απο μικρος μου αρεσε ( με αρεζε κατα LK &Freerock) να κανω κολλητηρι  ;D

Τωρα βεβαια δεν εχω τις ιδιες ευκαιριες αλλα οταν μου κατσει επισκευη δεν λεω οχι το παλευω.

Ειναι  να σ'αρεσει ( αρεζει κατα τους γνωστους μας  ΒΕ ) να βαζεις χερι εκει που οι αλλοι δεν μπορουν. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει τωρα μην φορτωνετε αδικως .Ο φιλος εχει τους λογους του να μη θελει να φτιαξει.

Εμενα  παντως απο μικρος μου αρεσε ( με αρεζε κατα LK &Freerock) να κανω κολλητηρι  ;D

Τωρα βεβαια δεν εχω τις ιδιες ευκαιριες αλλα οταν μου κατσει επισκευη δεν λεω οχι το παλευω.

Ειναι  να σ'αρεσει ( αρεζει κατα τους γνωστους μας  ΒΕ ) να βαζεις χερι εκει που οι αλλοι δεν μπορουν. ;D ;D ;D

 

ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΡΕΖΕ"!!!!!!!

Είμαι κοντά 2 χρόνια στη Καβάλα και γελάω κάθε φορά που το ακούω!!!!

Όχι ότι έχω πρόβλημα με τις διαλέκτους, εξάλλου είμαι ο τελευταίος που θα έπρεπε να μιλάω με καταγωγή απο Κρήτη, αλλά το βρίσκω λίγο κάπως περίεργο αυτο το ...ΑΡΕΖΕ  ;D ;D ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ "ΑΡΕΖΕ"!!!!!!!

Είμαι κοντά 2 χρόνια στη Καβάλα και γελάω κάθε φορά που το ακούω!!!!

Όχι ότι έχω πρόβλημα με τις διαλέκτους, εξάλλου είμαι ο τελευταίος που θα έπρεπε να μιλάω με καταγωγή απο Κρήτη, αλλά το βρίσκω λίγο κάπως περίεργο αυτο το ...ΑΡΕΖΕ  ;D ;D ;D

 

Κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ από τον Τριανταφυλλίδη (της γνωστής γραμματικής)...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα ,μπα 8) 8) Κρητικος γαμπρος στην Καβαλα πολυ μ'αρεζει αυτο  ;D ;D ;D ;D

 

καλά είσαι!!!!!χαχαχα!!!!

Κάτι παραπάνω θα ξέρεις εσύ από τον Τριανταφυλλίδη (της γνωστής γραμματικής)...

Δεν ξέρω εγώ απο δαύτα! Εγώ τον μόνο τριανταφυλλίδη που ξέρω είναι ένας παλιός πασαδώρος του Ολυμπιακού!!!! ;D ;D ;D

Αλήθεια είναι σωστό γραμματικά? Φτού!!! Τσάμπα τόση πλάκα στη γυναίκα!!!! ;D

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αψογη εξυπηρετηση του ανθρωπου στο τμημα των κρουστων ,η υπομονη του ,οι γνωσεις του και η προσωπικοτητα του + οι εκπληκτικες τιμες

 

Ο Κωστής παντως ειναι παληκαρι απτα λιγα εκει μεσα κ εχει ανεβάσει πολυ τον πήχη στην εξυπηρέτηση

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά λίγο άσχετο από τα προηγούμενα, μόλις γύρισα από το music accessories στη Σόλωνος. Είπα να δώσω τα χρηματά μου στην Ελλάδα αντι για τον Stew-Mac.

Πλήρωσα λοιπόν 23€ για 2 πλαστικά jack plates, ένα output Jack και 8 μικροσκοπικές βίδες. Ηξερα οτι πληρώνω πολλά αλλά είπα Οκ, ο τυπάκος είναι συμπαθητικός, δε βαριέσαι. Έκανα για πλάκα τη σούμα στο Stewmac και βγήκε 7€! και για switchcraft εξαρτήματα οχι της πλάκας.

 

Δέχομαι να πληρώσω κάτι παραπάνω για την εξυπηρέτηση, τη γνώμη, τη δυνατότητα αλλαγής κλπ. Αλλά από 7€ ως τα 23€ είναι 300% πάνω, δεν έχει πλάκα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gerogiannisg Κάποτε ήθελα ένα μανίκι tele για μια partcaster και μιας και έμενα στην γειτονιά, είπα να τσεκάρω στο music accessories..

Nαι,όντως το παληκάρι κάνει καλή κουβέντα,αλλά δυστυχώς όλα μου φάνηκαν ακριβά.

Όχι, δεν περίμενα ίδιες τιμές με internet, αλλά όχι τόση διαφορά.

Αν η διαφορά ήταν μικρή σίγουρα θα τον προτιμούσα..

 

Αν και τελευταία ακούω για μαγαζάτορες που κάνουν μια προσπάθεια να κινηθούν κοντά στην internetική τιμή ενός προϊόντος(δεν λέω να πετύχουν την ίδια),είναι και πολλοί που ακόμη και σήμερα δεν νιώθουν...

 

Αν ο κάθε Θωμάς,πουλάει κάτι 229 ευρώ,πλέον χωρίς μεταφορικά και με σοβαρή εγγύηση και εσύ το δίνεις 415, η επιλογή είναι προφανής.

 

Θα έγραφα και μια απίστευτη παραγγελία που έκανα από e-bay σε αναλώσιμα αλλά δεν θέλω να κάνω διαφήμιση..Δεν είναι και μουσικού περιεχομένου..

Ενδεικτικά θα πω ότι:τα 4 τεμάχια από Ελλάδα 39,99

                              τα 8 τεμάχια+2 δώρο,13 ευρώ από Αγγλία με μεταφορικά.

 

Ναι,για μένα τις περισσότερες φορές πια, δεν υπάρχει δίλλημα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αλήθεια είναι σωστό γραμματικά? Φτού!!!

Η γλωσσολογία δεν αποδέχεται την έννοια του λάθους όταν μιλάμε για ιδιώματα. Κάθε διάλεκτος έχει τους δικούς της κανόνες, και για κάποιες έχουν συνταχτεί και βιβλία γραμματικής. Απλώς κανείς δεν θα μελετήσει γραμματικές διαλέκτων, παρά μόνο αν είναι γλωσσολόγος, λαογράφος, φιλόλογος κττ.

 

Στην προκειμένη περίπτωση, στα ιδιώματα Μυτιλήνης, Μακεδονίας και άλλων περιοχών, το άρεζε είναι σωστότατο. Οπότε εκ των ανωτέρω συνάγεται ότι...

Τσάμπα τόση πλάκα στη γυναίκα!!!! ;D

Καλύτερα βέβαια να μη της δείξεις αυτό το ποστ!  ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου