Προς το περιεχόμενο

bullet squier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άντε βρε, γεννήσαμε και είμαστε στο Μητέρα από την αναμονή.

Το καθαρό περίμενα.

Μου άρεσε πολύ αν και είναι λίγο κομπρεσσαρισμένος ο ήχος των μαγνητών και "χάνει" σε μπάσα.

 

με ενα sm 57 γράφτηκέ και καρφί στο λάπτον σε cubase...δεν έχει κομπρέσορα, αλλά εντάξει τώρα για 100 ευρώ μη το πεις ούτε στον παπα....περιμένω γνώμες...όχι για το ότι να ναι παίξιμο αλλα για τον ήχο...το ζητούμενο είναι να ακούγεται μέχρι να πέσει μαχαίρι!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενα sm 57 γράφτηκέ και καρφί στο λάπτον σε cubase...δεν έχει κομπρέσορα, αλλά εντάξει τώρα για 100 ευρώ μη το πεις ούτε στον παπα....περιμένω γνώμες...όχι για το ότι να ναι παίξιμο αλλα για τον ήχο...το ζητούμενο είναι να ακούγεται μέχρι να πέσει μαχαίρι!

Ρε συ αυτό λέω, για τα λεφτά της είναι πολύ καλή.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου άρεσε πολύ ειδικά στις θέσεις neck - middle.

Να υποθέσω ότι τελευταίος στην ηχογράφηση ήταν ο bridge;

 

Έδιτ: Το χρώμα είναι όλα τα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι ακούγεται ΠΑΡΑ πολύ καλό το καθαρό της, με εξέπληξε! Και δεν το λέω από ευγένεια. Που, για να σου πω την αλήθεια, για τα λεφτά της, και χωρίς μαγνήτες να ερχόταν, πάλι τα αξίζει... Αν θες την θες για βρωμιές, νομίζω θα σε ικανοποιήσει για αρκετό καιρό.

 

Α, και το παίξιμο μια χαρά ήταν, άντε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου άρεσε πολύ ειδικά στις θέσεις neck - middle.

Να υποθέσω ότι τελευταίος στην ηχογράφηση ήταν ο bridge;

 

Έδιτ: Το χρώμα είναι όλα τα λεφτά!

 

Παιδες ξέχασα να σας πω πως έχω παίξει με σειρά απο θέση neck σε θέση bridge, με μικρά διαλειματάκια για να καταλαβαίνετε τη διαφορά. Στα γκάζια δεν έκανα καν τον κόπο να παίξω με το bridge μαγνήτη...μην ψάχνετε να τον ακούσετε... ;)

Το χρώμα είναι ο βασικος λογος που την πήρα....όρεξη είχα να παιδεύομαι με στρατομπούζουκα.... ;D ;D ;D ;D

Φιλαράκι ακούγεται ΠΑΡΑ πολύ καλό το καθαρό της, με εξέπληξε! Και δεν το λέω από ευγένεια. Που, για να σου πω την αλήθεια, για τα λεφτά της, και χωρίς μαγνήτες να ερχόταν, πάλι τα αξίζει... Αν θες την θες για βρωμιές, νομίζω θα σε ικανοποιήσει για αρκετό καιρό.

 

Α, και το παίξιμο μια χαρά ήταν, άντε...

 

εντάξει καλή είναι...παλεύεται...σαν το παίξιμο μου βιαστικά βιαστικά πριν προλάβει και σβήσει το λάπτοπ απο τη μπαταρία....(βαριόμουν να κουβαλάω τον μετασχηματιστή στο γκαράζ που έχω τις κιθάρες μου με τα λοιπά ενισχυτές και πετάλια....)

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου