Προς το περιεχόμενο

The Great Gig - A Tribute Concert to Pink Floyd


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας φίλος, λογικά έπαθε αγκύλωση, αλλά τραβηξε σε βίντεο όλη τη συναυλία μας, στο θέατρο Αυλαία, από τις πρώτες θέσεις.

 

Ο ήχος είναι κάμερας, αλλά μπορειτε να παρετε μια ιδεα. Νομιζω πως συντομα θα βγει πιο επισημο βιντεο, αφου γινουν οι καταλληλες επεξεργασιες.

 

Φλοϋντοφιλοι, σταβομουτσουνιάστε ελεύθερα ;D

 

!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομιζω πως συντομα θα βγει πιο επισημο βιντεο, αφου γινουν οι καταλληλες επεξεργασιες.

 

 

 

ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ;D

δεν υπαρχει λογος να στραβομουτσουνιασει κανενας.προσωπικα θεωρω τραγικη την λογικη

"Μερικα κομματια δεν τα ακουμπανε"

ΟΛΑ πρεπει να τα ακουμπαμε ακομα και αν "περασε και δεν ακουμπησε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γδεν υπαρχει λογος να στραβομουτσουνιασει κανενας

 

Το δικό μου ήταν για χαβαλέ επιδή πέτυχα την φάτσα  ;D ;D ;D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το ακούω ώρα τώρα... Μια χαρά είναι, και παραπάνω! Με τεράστιο σεβασμό στο υλικό και όλα αυτά! Οι ήχοι, τα πατήματα, όλα τους...

 

Μπράβο ρε Νικ + όλοι...

 

Πολλά μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε Νικόλα.

 

Αdamo και Βασιλη, μη το γελάτε, υπάρχουν ανθρωποι (και καλοι φιλοι), που δεν ερχονται σε λάιβ μας, ουτε σηκωτοι. Δε θελουν να ακουσουν Floyd απο αλλους.

 

Δεκτά όλα, αλλωστε ποτε δεν ειπαμε ότι υποκαθιστουμε το αυθεντικό. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ...αρκετα ατυχες το εγχειρημα κατα την αποψη μου...

 

Ακουω παρα πολλα στοναρισματα απο τα παιδια που τραγουδανε, οι κιθαρες δυστυχως δε μπορουν να ανταπεξελθουν στο δυσκολο εργο που τους ανατεθηκε, ο ντραμερ περισσοτερο σας ακολουθει και λιγοτερο "πατατε" πανω του...και επισης δε μου αρεσε καθολου ο σαξοφωνιστας σας...

 

Δυστυχως, για να παιξεις Floyd, πρεπει να εισαι κορυφαιος μουσικος, σε οποιο κι απο τα οργανα κι αν βρισκεσαι. Πιστευω πως δεν το εχετε ακομα, χρειαζεται να μελετησετε πολυ περισσοτερο ολοι σας ωστε να καταφερετε να βγαλετε ενα πιο "πειστικο" αποτελεσμα.

 

Αυτα, με απολυτη ειλικρινεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ αυστηρός ο απο πανω  :P στο σαξογωνο βεβαια συμφωνω....στοναρει πολυ!

 

εμενα μου αρεσε παρα πολυ! δεν πιστευω οτι με τετοιο εξοπλισμο γινεται να αποδοθει καλυτερο το floyd sense!

 

θα κατεβειτε καθολου απο αθηνα μερια?

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ακουσα σχεδον ολη την συναυλια.

τα παιδια που τραγουδανε ειναι εξαιτερικα και η κοπελα που μπηκε για λιγο και ο βασικος πολυ καλος,αν και ακουγεται οτι τραγουδαει μεταλ αλλα αυτο του δινει τις ψιλες που εχει.

τωρα παιχτικα ναι υπαρχουν θεματα αλλα ειναι live τωρα για το ηχο κανεις δεν μπορει να ακουστει σε συνθηκες ελληνικου live με το βαθος και την ποιοτητα των floyd αλλα και παλι θα πρεπε να σκασει πολλαααααααα λεφτα.

Και τελειως δικο σας ηχο να δινατε εγω θα μουν ακομα περισσοτερο υπερ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο έχω ακούσει μέχρι στιγμής μου αρέσει πολύ. Μπράβο σας.  :)

 

Υ.Γ.: Δεν έχω ακούσει ποτέ Pink Floyd (εκτός του Another Brick in the Wall).  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου