Προς το περιεχόμενο

Ζείτε εντός ή εκτός Ελλάδας;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

The signs of times: o σουπα-funk γραφει απο το βερολινο για

την καταπληκτικη βρετανιλα στο noiz και δυο χρηστες του ιδιου φορουμ

τρωνε ταρανδο!!!!!

 

 

Only those that want to rob you,make mystery of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 299
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και δυο χρηστες του ιδιου φορουμ

τρωνε ταρανδο!!!!!

...και που να σου πώ για το foie gras πανολύδιε! ;) Αλλά είσαι μικρός ακόμα!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ωραιότατος είναι ο τάρανδος, λίγο σκληρός. Τον έχω δοκιμάσει σε αλλαντικό. Προτιμώ το άλογο και ακόμα καλύτερα το ελάφι.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει γκριζιλα,ελαχιστο ηλιο,baked beans & τηγανητα αυγα ,bangers & mash και ωραια pub και ανθρωπους με....στυγνο και ανελεητο χιουμορ ειναι ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ για εμενα!Οσο πιο βρεττανιλα τοσο το καλυτερο.... ;D...αν παιζει και στο βαθος μονιμα Beatles,Weller & Oasis ακομα καλυτερα..

 

Αν δε φορας ασπρα ρουχα, δε σου λειπουν τουλαχιστον 5-6 δοντια και δε μιλας τη τοπικη διαλεκτο (ουσιαστικα μιλαμε για σχεδον καινουργια γλωσσα) θα εισαι σα τη μυγα μες στο γαλα.

 

Επισης, θα πρεπει 2-3 φορες την εβδομαδα να επιτιθεσαι με πετρες στις φοιτητηκες εστιες γιατι υπαρχει anti-educational movement. Τουλαχιστον αυτο ισχυε πριν καμια δεκαρια χρονια.

 

A! και θα ανηκεις στο 2.4% emigration...

 

"Sunderland has some of the most deprived areas in England with 11 of the 24 wards featuring in the list of the 2000 most deprived wards in England and in the 1980s it was one of the most deprived cities in England.[citation needed] The most deprived areas are Southwick and Marley Potts to the north of the river and Hendon and Farringdon to the south – both with chronic levels of unemployment, high murder rates and car crimes, although the city is performing better than the North East as a whole"

 

Ολα τα υπολοιπα (γκριζιλα,ελαχιστο ηλιο) μη σε ανησυχουν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The signs of times: o σουπα-funk γραφει απο το βερολινο για

την καταπληκτικη βρετανιλα στο noiz και δυο χρηστες του ιδιου φορουμ

τρωνε ταρανδο!!!!!

 

 

 

σου ειπα ΚΟΨΤΟ γιατι δεν καταλαβαινεις ΤΙ διαβαζεις...τον περισσοτερο καιρο απο ΑΘΗΝΑ γραφω τωρα πια ...(δυστυχως)

 

κακο ειναι να μου αρεσει και η Βρετανιλα (βασικα ΟΛΑ μου αρεσουν περισσοτερο απο τη..ΒΑΛΚΑΝΙΛΑ που λατρευεις.. ;D) εκτος απο το Βερολινακι?

 

...και που να σου πώ για το foie gras πανολύδιε!  Αλλά είσαι μικρός ακόμα!

 

ασε γιατι θα αναψει μετα κανα μπαφο ισαμε το μπουρι της σομπας και θα τρεχει παλι στα τμηματα ο μπαμπας του... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε φορας ασπρα ρουχα, δε σου λειπουν τουλαχιστον 5-6 δοντια και δε μιλας τη τοπικη διαλεκτο (ουσιαστικα μιλαμε για σχεδον καινουργια γλωσσα) θα εισαι σα τη μυγα μες στο γαλα.

 

Επισης, θα πρεπει 2-3 φορες την εβδομαδα να επιτιθεσαι με πετρες στις φοιτητηκες εστιες γιατι υπαρχει anti-educational movement. Τουλαχιστον αυτο ισχυε πριν καμια δεκαρια χρονια.

 

A! και θα ανηκεις στο 2.4% emigration...

 

"Sunderland has some of the most deprived areas in England with 11 of the 24 wards featuring in the list of the 2000 most deprived wards in England and in the 1980s it was one of the most deprived cities in England.[citation needed] The most deprived areas are Southwick and Marley Potts to the north of the river and Hendon and Farringdon to the south – both with chronic levels of unemployment, high murder rates and car crimes, although the city is performing better than the North East as a whole"

 

Ολα τα υπολοιπα (γκριζιλα,ελαχιστο ηλιο) μη σε ανησυχουν  ;D

 

α,τωρα καταλαβα για ποια περιοχη μιλας...εκει ρε μονο...ΙΝΔΙΑΝΟΙ μπορουν να επιβιωσουν...εχω διαβασει κατι  αστυνομικα βιβλια ενος τυπου (δεν θυμαμαι το ονομα του) που περιγραφει την περιοχη....ασε δεν θα παρω....ειπαμε αν εισαι ΦΤΩΧΟΣ στο UK τον πινεις....Kreuzberg & ξερο ψωμι για εμενα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ωραιότατος είναι ο τάρανδος, λίγο σκληρός. Τον έχω δοκιμάσει σε αλλαντικό. Προτιμώ το άλογο και ακόμα καλύτερα το ελάφι.

 

Καλα το ελαφι δεν παιζεται,τα Χριστουγεννα παντα αγοραζω φρεσκοσκοτωμενο απο το Bio Market της γειτονιας μου και το φτιαχνω Bourguignon...με μπολικα αγρια μανιταρια και μπεϊκον ;D..παρε το εταιρον ημισυ και ελα να φαμε....θα παθεις πλακα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το ελαφι δεν παιζεται,τα Χριστουγεννα παντα αγοραζω φρεσκοσκοτωμενο απο το Bio Market της γειτονιας μου και το φτιαχνω μπουργινιον... ;D..παρε το εταιρον ημισυ και ελα να φαμε....θα παθεις πλακα... ;D

 

Θα μου επιτρέψεις όμως να βγάλω μια φωτογραφία με ένα κομμάτι να κρέμεται απ' το στόμα και να την στείλω στον φίλο μας.  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου επιτρέψεις όμως να βγάλω μια φωτογραφία με ένα κομμάτι να κρέμεται απ' το στόμα και να την στείλω στον φίλο μας.  ;D

 

σαφως αν θες σου δινω και το ΚΕΦΑΛΙ να του το πας δωρο... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μου επιτρέψεις όμως να βγάλω μια φωτογραφία με ένα κομμάτι να κρέμεται απ' το στόμα και να την στείλω στον φίλο μας.  ;D

 

κομμάτι απο το εταιρον ημισυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου