Προς το περιεχόμενο

Στέρεο κλαρίνο Despacito;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Εισαι ΠΟΛΥ σωστος.  :)

 

Αυτο το ΜΟΥΣΙ μου τα χαλαει (tre communist  80s  ;D)

 

 

Για μένα λές; Ποιο μούσι;

 

Κόντρα ξουρισμένος είμαι.

 

Έχω αφήσει μερικές φορές γένι/ μούσι/ μουστάκι.....για τις ανάγκες κάποιων φώτος  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 210
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για μένα λές; Ποιο μούσι;

 

Κόντρα ξουρισμένος είμαι.

 

Έχω αφήσει μερικές φορές γένι/ μούσι/ μουστάκι.....για τις ανάγκες κάποιων φώτος  ;D

 

ΑΜ ΠΕΣΤΟ ρε φιλοΟΥσ και ΤΡΟΜΑΞΑ.... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ΑΜ ΠΕΣΤΟ ρε φιλοΟΥσ και ΤΡΟΜΑΞΑ.... ;D ;D

 

Στην υπογραφή μου έχει το Instagram μου.....δες με σε όλες τις εκφάνσεις  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πατρίκιοι και Πληβείοι noiz edition

 

Αν αναφέρεσαι στον Sf, νομίζω ότι είναι σαφές ότι υπερβάλει κάνοντας χιούμορ.

Αν αναφέρεσαι σε εμένα, προσωπικά δεν χωρίζω τους ανθρώπους σε καμία κατηγορία (γιατί απλά δεν με νοιάζει) .

 

Έκαστος εφ' ω ετάχθη

 

Τουναντίον , έχω δεχθεί «παρατηρήσεις» (που φυσικά πέρασαν και δεν ακούμπησαν) πολλές φορές για το ντύσιμό μου , από το «που νομίζεις ότι είσαι;» , στο «σε γάμο ήσουν;»…..μέχρι και το ιστορικό «ποιος πέθανε;» (όταν φοράω μαύρη γραβάτα).

 

Έχω γνωρίσει 100δες άνδρες και γυναίκες που δηλώνουν με παρρησία (και καλά κάνουν) «Εγώ είμαι λαϊκός τύπος».

 

Ε , εγώ δεν είμαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συμφωνώ απόλυτα.

Κάπως έτσι κι εγω, ο λέτσος συγκριτικά με τον Λάκη, δέχομαι κατα καιρούς επικριτικά σχόλια του στυλ: "η γυναίκα και η κότα θέλουν χέρι", όταν με βλέπουν να τρώω με μαχαιροπήρουνο.

Τι να κάνω ρε φίλε, έτσι έμαθα στο σπίτι μου και δεν ήταν και στις Βερσαλίες... Σου΄πα εγω "γιατι τρως έτσι εσυ";  Φάε και με τα πόδια.

Αλλά πρέπει φαίνεται να επιβάλουμε τον τρόπο μας στον διπλανό, για να είμαστε ΟΚ με την ανασφάλεια μας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Αλλά πρέπει φαίνεται να επιβάλουμε τον τρόπο μας στον διπλανό, για να είμαστε ΟΚ με την ανασφάλεια μας.

 

Αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ ,&-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά πρέπει φαίνεται να επιβάλουμε τον τρόπο μας στον διπλανό, για να είμαστε ΟΚ με την ανασφάλεια μας.

 

Αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ ,&-

 

Θέλετε να μου πείτε δηλαδή ότι δεν έχετε κάνει ποτέ υποτιμητικά σχόλια για κάποιον που δεν είναι του στυλ σας/χωριού/λαϊκού/οτιδήποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλετε να μου πείτε δηλαδή ότι δεν έχετε κάνει ποτέ υποτιμητικά σχόλια για κάποιον που δεν είναι του στυλ σας/χωριού/λαϊκού/οτιδήποτε;

 

Στη μουρη του ποτέ ,εκτός φυσικα αν με προσβάλει/ενοχλει/προσπαθεί να μου επιβληθεί.

 

Απο ΜΕΣΑ μου φυσικα και κανω ΣΥΝΕΧΕΙΑ  ;D  (ανηκω στο 30% αλλωστε  ;D )

 

Προχθές ενας οδηγος εκει που περιμεναμε στο φαναρι πεταξε μια ολοκληρη σακούλα στο δρομο  ;D....δεν ειχε κινηση οποτε βγηκα απο το αμαξι την σηκωσα (ειχε μεσα μια χαρτοσακουλα απο τΕροπιτα και ενα αδειο πλαστικο φρεντοποτηρο με καλαμακι  ;D) και του την επεστρεψα... ;D

 

Δεν του μιλησα (η τρομακτικη εκφραση του προσωπου μου μαλλον τα ελεγε ολα  ;D) αλλα μαλλον τον ΥΠΟΤΙΜΗΣΑ γιατι τον ειδα να νευριαζει... ;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προχθές ενας οδηγος εκει που περιμεναμε στο φαναρι πεταξε μια ολοκληρη σακούλα στο δρομο  ;D....δεν ειχε κινηση οποτε βγηκα απο το αμαξι την σηκωσα (ειχε μεσα μια χαρτοσακουλα απο τΕροπιτα και ενα αδειο πλαστικο φρεντοποτηρο με καλαμακι  ;D) και του την επεστρεψα... ;D

 

Δεν του μιλησα (η τρομακτικη εκφραση του προσωπου μου μαλλον τα ελεγε ολα  ;D) αλλα μαλλον τον ΥΠΟΤΙΜΗΣΑ γιατι τον ειδα να νευριαζει... ;D

 

Δεν μιλάω για ξεκάθαρα κάφρους, εκεί προφανώς και θα πεις οτιδήποτε, είτε από μέσα του ή στα μούτρα του. Μιλάω για τυπάδες-τύπισσες που απλά συμπεριφέρονται διαφορετικά, αρέσκονται σε άλλα πράγματα που εσείς μπλιαχ κτλ. Οι άνθρωποι στο βίδεο του αρχικού ποστ, κακοντυμένοι τύποι, μουσάτοι, χίψτερς κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου