Προς το περιεχόμενο

Banners στην σελίδα αγγελιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ο Βιβάλντι, ισχύουν όσα λέει ο Καταράκτης, δίνει μία πολύ ωραία εμπειρία στο χρήστη, δηλαδή σενιάρεις τον Browser ακριβώς όπως θέλεις - ακριβώς λέμε. Επίσης, περιλαμβάνει τον (γνωστό στους παλαιούς χρήστες του Opera) mail client, ο οποίος είναι ότι καλύτερο φτιάχτηκε ποτέ σε mail client. Δεν μπόρεσα να τον κρατήσω αν και ήθελα διότι είναι μισοψημένο προϊόν όσον αφορά την ενσωμάτωση διαφόρων plugins τα οποία χρησιμοποιώ, την λειτουργία συγχρονισμού μέσω του cloud για τα άπειρα (σε πλήθος) settings που δίνει (η οποία έχει προβλήματα) και επίσης για διάφορες δυσκολίες που είχε στην αναπαραγωγή πολυμεσικού υλικού. Όσον αφορά καίρους τομείς χρήσης όπως ταχύτητα, συμβατότητα, ιδιωτικότητα κλπ, δεν προσφέρει τίποτε το ιδιαίτερο, αλλά σε κάνει όντως να ελπίζεις ότι στο κοντινό μέλλον θα φτάσει κάπου (οι άλλοι browser δεν μου εμπνέουν τίποτε τέτοιο).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, koraxprs είπε

Λάθος. Πατάει στο chromium codebase και βεβαίως χρησιμοποιεί Blink + V8)

Tι λάθος? Ένας chromium-based είναι ο Vivaldi, είπα εγώ το αντίθετο? Και επειδή ακριβώς είναι chromium-based  τρέχει και όλα τα extensions που τρέχουν και στο Chrome. Από κει και πέρα είπαμε, ανεμόπτερο vs F16.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, trolley είπε

Επίσης, περιλαμβάνει τον (γνωστό στους παλαιούς χρήστες του Opera) mail client, ο οποίος είναι ότι καλύτερο φτιάχτηκε ποτέ σε mail client.

Στο Opera το χρησιμοποιούσα, μετά το γύρισα αναγκαστικά στο Chrome γιατί οι παλιές "καλές" εκδόσεις του Opera άρχισαν πλέον να κολλάνε πολύ στα διάφορα sites, facebook κλπ. Όταν τελικά το γύρισα σε Vivaldi, το mail client του δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ. Έχω συνηθίσει πλέον να έχω μόνιμα ανοιχτή τη σελίδα του Yahoo mail και έχω αράξει. Σε κάποια στιγμή μπορεί να το τσεκάρω πάντως, και αν το client παραμένει τόσο καλό όσο το παλιό του Opera μάλλον θα ξανακολλήσω σ'αυτό.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.thumb.png.fd298ac0e96db2b5ebc80e3b1f131780.png

 

Φρέσκο πράμα.

 

Έχει δίκιο μάλλον ο @neokosmi, είναι πρόβλημα στοίχισης. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, ο μακρουλός thomann έπρεπε να είναι πάνω(;), ή στη μέση της σελίδας διακόπτοντας τη ροή των αγγελιών (καλύτερα όχι, παρακαλώ), και ο τετράγωνος ή πάνω αριστερά/δεξιά ή στον πάτο.

 

Αντιθέτως, βλέπουμε ότι έχουμε επικάλυψη και των δύο διαφημίσεων στην ίδια θέση, και πάνω από την πρώτη αγγελία της σελίδας. Δεν έκανα κάτι συγκεκριμένο για να γίνει, από την πρώτη σελίδα του σώματος όλων των αγγελιών, πάτησα το 2 στον πάτο για να με πάει στην δεύτερη σελίδα, και μετά το 3 για να με πάει στην τρίτη σελίδα. Όταν φόρτωσε ήταν έτσι.

Οι σωστές θέσεις, για σύγκριση:

 

Το πάνω

image.thumb.png.4462708dcc286438258150d4c5eb5409.png

 

Το κάτω:

 

image.thumb.png.3c48eeaea31c96d849abf3613d905b35.png

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κι άλλο φρέσκο πράμα.

Η σελίδα είναι νεκρή με αυτή την διαφήμιση στην μέση, δεν σε αφήνει να κλικάρεις τίποτα.

Μόνο να κάνεις refresh μπορείς.

 

 

Untitled.jpg

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το πρόβλημα έχει διορθωθεί.

Σε περίπτωση που το ξανακάνει, είναι λόγω cache στον browser (κάνεις clear).

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου