Προς το περιεχόμενο

Yameth - At last. Νέο αλμπουμ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, MGs είπε

Θα έχω και dimsonic με 2 χειροβομβίδες κρότου/λάμψης που φοριούνται στα αυτιά ...

 

Θέλεις να φας πίτσες στα αποδυτήρια?

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
9 ώρες πριν, MGs είπε

Θέλει ψαλίδι στον χρόνο,λίγο διαφορετικό flow,στο 5.16 θα έπρεπε να μην υπάρχει θέμα απο την κιθάρα που φεύγει και να είναι τα ντράμς μόνα τους στο γύρισμα,χρειάζεται μερικά μέτρα αναπνοής σε άλλη,συγγενική τονικότητα ωστέ να γίνει ακόμη πιό ποθητό και αγωνιώδες το πανέμορφο γύρισμα του λίγο πρίν το τέλος,απο το 5.45 και μετά,η κιθάρα που μας χαιρετάει,θα ήταν καλό να έβγαζε λίγο νεύρο παραπάνω.

 

Κάνεις ένα 2 project με τις αλλαγές που πιστεύεις,ακους ξανά την πρώτη εκδοση και αυτήν με τις διορθώσεις και καταλήγεις σε ποιές θα κρατήσεις τελικά και τις εφαρμόζεις σε ένα 3 project.Συγκρίνεις με το 1.

 

Αγαπητέ yemeth,δέν έχω hi end ούτε τεράστια ηχεία αλλά ένα τεράστιο ατού που θα τα καλύψει όλα τα παραπάνω.

20 ευρώ όλα και θα πιείς και τις ρακές σου με όλη την μπάντα.

Τι λές?

Απο κάπου πρέπει να ξεκινήσω και εγώ για να μπώ στον χώρο των celebrities.

Θα έχω Νpap να μου λέει πιο κουμπί κάνει τι,γιατί εγώ δέν ξέρω και dimsonic με 2 χειροβομβίδες κρότου/λάμψης που φοριούνται στα αυτιά,για το τελικό στάδιο της μίξης.

 

Αυτό με τις ρακές καλό ακούστηκε αλλά για ποια μπάντα;

Συγχώρεσε με, δεν κατάλαβα τίποτα.😄

 

  • Χαχα 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τα άκουσα χθες βράδυ.

Πολύ μου άρεσαν και οι ιδέές και η παραγωγή και το ύφος που είναι απο τα  είδη που αγαπώ.Επίσης τα παιξίματα όλων .Πολύ καλά έκανες και έβαλες αληθινο ντράμερ φυσικά.Αλλάζει τις αρμονικές και ρυθμικές καμπύλες,

Γενικά χαίρομαι ιδιαίτερα όταν βλέπω τα όνειρα κάποιων στον μουσικό canva μιας ολοκληρωμένης δουλειάς .

Και είς άλλα Γιάννη! 

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου