Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, MarLog είπε

Δεν σας απασχολεί? 

Προσωπικά, και εγωιστικά, με απασχολεί.

 

Γιατί ο κυρφιουζιονάρας, πέραν της μουσικής μπάλας που γνωρίζει, που ουαί και αλίμονο σε όποιον την υποτιμά, γνωρίζει άριστα, ΑΡΙΣΤΑ όμως, τη μπάλα του να είσαι άνθρωπος, να μην προσβάλεις, να δέχεσαι τις αντίθετες απόψεις, να μπορείς να μπαίνεις στη θέση του άλλου, χωρίς ταυτόχρονα να το παίζεις παπάς ή πατερούλης. Συν ότι έχει φοβερό χιούμορ, και σου φτιάχνει τη διάθεση. Τζάμπα.

 

Μη εγωιστικά, ή υπερ-εγωιστικά, δε με απασχολεί. Γιατί ο κυρφιουζιονάρας πάντα κυρφιουζιονάρας θα είναι. Δεν απώλεσε κάτι από την κυρφιουζιονότητά του λόγω αυτής της ιστορίας. Άλλοι χάνουμε.

  • Like 4
  • Συμφωνώ 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα χάσει όλη αυτή την κουβέντα που έγινε στον "τοίχο" του Στράτου.

Και απορούσα τις τελευταίες μερες, πόσο θα κρατήσει αυτή τη φορά η βλάβη στη γραμμή του. 

Αλλά από ο,τι φαίνεται αυτή τη φορά η βλάβη είναι αλλού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν κανα 10μηνο για ανύπαρκτους λόγους (add blockers) κατηγορήθηκα ότι είχα μετατρέψει το νοιζ σε προσωπικό ημερολόγιο και άλλα όμορφα. Ελεγα μεταξύ άλλων ότι τα 10-15 μέλη που στηρίζουν το νοιζ με την συμμετοχή τους δεν θα πρέπει να έχουν προβληματισμούς ηθικής περι add blockers. 

Απο τότε πολλά άλλαξαν στο πως αντιμετωπίζω το νόιζ.

Σήμερα βλέπω ότι θα το αντιμετωπίζει αλλιώς κι άλλος.

καλά πάμε.

 

 

οι κουβέντες που γινονται στα προφιλ, αλλά και στα εκτός θέματος δεν έρχονται στα νεώτερα...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πήρα χαμπάρι τι έγινε. Μπήκα στον τοίχο του Φουζιου και ομολογώ ότι σοκαρίστηκα. Μπορεί να υπήρχε προειδοποίηση σε εκείνον, αλλά δεν υπήρχε καμία γενική προειδοποίηση, καθώς όλοι μας κάνουμε χαβαλε ασυστολα. Δεν περίμενα τέτοια εξέλιξη. .

 

Καλό θα είναι όταν εμείς οι χρήστες δεν κάνουμε σωστή χρήση στο φόρουμ, να μας δίδεται κάποιο feedback από τη διαχείριση. Να μας λέει "ρε παιδιά, πάρτε το αλλιώς". Και στα καλά καθούμενα γινεται ban σε έναν από εμάς. Σε ποιον? Στον Στρατο...

 

Πολύ πολύ λυπηρό. Τετοια μέτρα παίρνονται εναντια σε κάποιον που δεν καταλαβαίνει. Σε κάποιον που δεν ακούει. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, μια σύντομη συζήτηση θα ήταν αρκετή για να διευθετηθεί το οποιοδήποτε πρόβλημα. Όχι ban ρε παιδιά. 

 

.

  • Like 2
  • Συμφωνώ 5

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιό Στράτο?Τον γιό μου?

Παρε παιδί μου την μπάλα και έλα να παίξεις και ότι σπάσεις το πλερώνω εγώ.

 

Οχι θα γίνει σαν και αυτά,που μεγαλώνουν μπροστά σε οθόνες υπολογιστή.

 

Εγώ κύριε μου, ένεκα χήρος,τον γιό μου τον θέλω έξω,στα χωράφια,στην εξοχή,στα φόρουμς να παίρνει καθαρό αέρα!

 

Οτι ζηΜίΑ έΚαΜε ο μΙκΡος...νΑ τΗν πΛεΡώΣουμε!

 

 

 

athinodoros-prousalis-kentriki-1024x599.jpg

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Καλό θα είναι όταν εμείς οι χρήστες δεν κάνουμε σωστή χρήση στο φόρουμ, να μας δίδεται κάποιο feedback από τη διαχείριση. Να μας λέει "ρε παιδιά, πάρτε το αλλιώς". Και στα καλά καθούμενα γινεται ban σε έναν από εμάς. Σε ποιον? Στον Στρατο.

 

Διότι εάν δεν λένε τίποτα σε εμας τους υπολοιπους, αυτό σημαινει ότι κάνουμε σωστή χρήση, ενώ ο Στρατος που δέχθηκε προειδοποίηση κάνει λάθος χρήση του φόρουμ. Δηλαδή όλα καλά με εμάς τους υπόλοιπους, αλλά ο Στρατος έχει ανάρμοστη συμπεριφορά και δεν υπήρχε άλλος τρόπος για να συνετιστει από το ban.

 

 

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

 

Καλό θα είναι όταν εμείς οι χρήστες δεν κάνουμε σωστή χρήση στο φόρουμ, να μας δίδεται κάποιο feedback από τη διαχείριση. Να μας λέει "ρε παιδιά, πάρτε το αλλιώς". Και στα καλά καθούμενα γινεται ban σε έναν από εμάς. Σε ποιον? Στον Στρατο...

 

Πολύ πολύ λυπηρό. Τετοια μέτρα παίρνονται εναντια σε κάποιον που δεν καταλαβαίνει. Σε κάποιον που δεν ακούει. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, μια σύντομη συζήτηση θα ήταν αρκετή για να διευθετηθεί το οποιοδήποτε πρόβλημα. Όχι ban ρε παιδιά. 

 

.

Τα ειπες πολυ ωραια Γιωργη. Προσπαθω να πω τα ιδια πραγματα 2 μερες τωρα, αλλα δε μπορω να οργανωσω τη σκεψη μου κ να τα πω ετσι

 

1 ώρα πριν, Ali Barout είπε

Προσωπικά, και εγωιστικά, με απασχολεί.

 

Γιατί ο κυρφιουζιονάρας, πέραν της μουσικής μπάλας που γνωρίζει, που ουαί και αλίμονο σε όποιον την υποτιμά, γνωρίζει άριστα, ΑΡΙΣΤΑ όμως, τη μπάλα του να είσαι άνθρωπος, να μην προσβάλεις, να δέχεσαι τις αντίθετες απόψεις, να μπορείς να μπαίνεις στη θέση του άλλου, χωρίς ταυτόχρονα να το παίζεις παπάς ή πατερούλης. Συν ότι έχει φοβερό χιούμορ, και σου φτιάχνει τη διάθεση. Τζάμπα.

 

Μη εγωιστικά, ή υπερ-εγωιστικά, δε με απασχολεί. Γιατί ο κυρφιουζιονάρας πάντα κυρφιουζιονάρας θα είναι. Δεν απώλεσε κάτι από την κυρφιουζιονότητά του λόγω αυτής της ιστορίας. Άλλοι χάνουμε.

Τι να πω ρε κουναβι... σου τα εχω πει κ κατ'ιδιαν.. Ο Στρατος ειναι ο πρωτος που θα σε τραβηξει η προσωπικοτητα του σε ολο το νοιζ, ανεβαζει μονος του το επιπεδο ολων μας

  • Like 4
  • Συμφωνώ 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτίνω την χρήση της κίτρινης και κόκκινης κάρτας.

Η την χρήση της καρό σημαίας,όταν πλέον αυτό που θα γράψεις,θα έχει ξεπεράσει το επιτρεπτό όριο (threshold) που θα έχει θέσει ο διαχειριστής.

Κάτι μου θυμίζει αυτό.

 

Ποιός είναι μαζί μου?

 

Βρε,μέλοι φόρουμ και δέν έχετε φάει ban ουτε μιά φορά στην ζωή σας?

Πως θα ανταπεξέλθετε στις δυσκολίες της ζωής,αύριο μεθάυριο που θα βγείτε έξω?

 

Και εγώ έχω φάει.

Αλίμονο!😎

 

Αφήστε τα παρακάλια,ξέρω τι θέλει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Slew Rate changed the title to Fusiongtr

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου