Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη για να καταλαβω, δεν θελει τοσο πολυ η διοικηση τα οφτοπικ, που "τιμωρησε" τον Στρατο?

Καπου οπα.

 

  • Συμφωνώ 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Spyros Delta είπε

Δηλαδη για να καταλαβω, δεν θελει τοσο πολυ η διοικηση τα οφτοπικ, που "τιμωρησε" τον Στρατο?

Καπου οπα.

 

 

Ναι, αλλά είναι μυστικό. Το ξέρουν μόνοι εκείνοι και ο Στρατός (πλέον).

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα δεν υπάρχουμε εμείς και αυτοί.

 

 Υπάρχουν όλοι και ο admin που είναι ο ιδιοκτήτης και έχει την ιδιοκτησία και την αποκλειστική ευθύνη για τη λειτουργία του forum και έχει από τα μέλη κάποιους πιο άμεσους συνεργάτες.

 

 Το forum είμαστε όλοι μας και πρέπει όλοι να βάζουμε το λιθαράκι μας για την ομαλή του λειτουργία σύμφωνα με τους κανόνες του και τον σκοπό του.

 

Και αυτοί είναι φίλοι μας, είναι σαν και εμάς και είμαστε όλοι μαζί.

 Και όλοι μαζί και μόνο έτσι, μπορούμε.

 Παλιά και νέα μέλη, όλοι μαζί, αγαπημένοι πιασμένοι χέρι χέρι.

 

 Βουρκώνουνε τα μάτια και πάλλεται η καρδιά.

 Για ένα ΜΕΓΑΛΟ NOIZ και ΙΣΧΥΡΟ! (δις)

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Για εμένα δεν υπάρχουμε εμείς και αυτοί.

 

 

Πληθυντικό ευγένειας χρησιμοποίησα...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Πληθυντικό ευγένειας χρησιμοποίησα...

να χρησιμοποιήσουμε και μια μέρα πληθυντικό αγενείας 😀

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, cos_dr είπε

να χρησιμοποιήσουμε και μια μέρα πληθυντικό αγενείας

Αυτό που λες νομίζω έχει χρησιμοποιήσει ο Τσάκωνας σε κάτι ταινίες του

 

Ups, off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Στάθης Π. είπε

Αυτό που λες νομίζω έχει χρησιμοποιήσει ο Τσάκωνας σε κάτι ταινίες του

 

Ups, off topic

Δεν νομίζω. Είναι δικό μου.

 Ο Στράτος τι λέει? Διαβάζεις Στράτο. Μίλα μας!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν νομίζω. Είναι δικό μου.

η εικόνα μιλάει απο μόνη της Cos μου 😜

 

.thumb.jpg.3b7386cb969bf040f546344426d58267.jpg

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 Ο Στράτος τι λέει? Διαβάζεις Στράτο. Μίλα μας!

Διαβάζει αλλά εδώ υπάρχει σιωπή. Και ενώ η σιωπή είναι χρυσός , δυστυχώς εδώ η σιωπή είναι αποτέλεσμα φίμωσης.

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το πήρα χαμπάρι και ειλικρινά λυπάμαι πάρα πάρα πολύ. Δεν έχω μεγάλη εμπειρία από φόρουμς... αλλά θα ήθελα να συνοψίσω στα εξής:

 

Ένα φόρουμ εκτός από την ανταλλαγή γνώσεων και αποτύπωση απόψεων εξυπηρετεί και σκοπούς κοινωνικοποίησης. Είναι λογικό λοιπόν να φτιάχνονται παρέες. Και τους δημοφιλείς της παρέας ΔΕΝ τους διώχνεις, όταν αυτοί είναι άτομα καλοπροαίρετα με άποψη, χιούμορ και γνώσεις... που δεν κρύβουν σαν τσαλακωμένο πενηντάευρο στη μέσα τσέπη του σακακιού τους... αλλα μοιράζουν χωρίς όρους και όρια παντού.

 

Κάθε συζήτηση που κάνουμε σε όλες τις πτυχές της κοινωνικής μας ζωής καταλήγει μοιραία σε off topic. Πόσες φορές ξεκινήσαμε να μιλάμε για κάτι και καταλήξαμε σε κάτι τελείως άλλο. Είναι στην ανθρώπινη φύση. Γιατί εδώ λοιπόν προσπαθούμε να επιβάλλουμε την εξαίρεση στον κανόνα. Αν θέλαμε απλά ένα χώρο να αποτυπώνουμε τις γνώσεις μας θα γράφαμε στο wiki. Κάποια άλλη θα έπρεπε να είναι η λύση... όχι ο αποκλεισμός. Μια συζήτηση επ αυτού ίσως έλυνε πολλά προβλήματα.

 

Η πλάκα ή το χιούμορ σε μια συζήτηση είναι κάτι πολύ όμορφο που εξυπηρετεί πολλούς σκοπούς.

Για άτομα εσωστρεφή είναι ένας εύκολος τρόπος να προσεγγίσουν άλλους ανθρώπους. Για κάποιος άλλους να κάνουν μια αρνητική αλλά καλοπροαίρετη κριτική. Το αιχμηρό χιούμορ μπορεί να θέσει σε ένα σύνολο κανόνες και συμπεριφορές σε στέρεες βάσεις. Αν χρησιμοποιούσε το χιούμορ αυτός που απέκλεισε τον Στράτο ίσως να είχε τα επιθυμητά αποτελέσματα με πιο ήπιες αναταράξεις 

 

Όλα τα παραπάνω τα γράφω πολύ καλοπροαίρετα και θα ήθελα να ζητήσω από τα εμπλεκόμενα άτομα να αναθεωρήσουν, να συζητήσετε και να επιστρέψουμε όλοι στην αγαπημένη μας καθημερινή δραστηριότητα.

Το να φτιάξεις μια αρμονία (είτε μουσική είτε όχι) είναι είναι ένα από το πιο δύσκολα πράγματα στον κόσμο και απαιτεί μία συνεχή προσπάθεια... το να την καταστρέψεις είναι πολύ εύκολο.

Ας προσπαθήσουμε να μην επιλέξουμε το εύκολο αυτή τη φορά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου χαθηκε η μπαλα.🤔

 

Οτι θα εκαναν ban ΚΑΠΟΙΟΝ σαν τον Στρατο, ειναι ........καπως, ............ακομψο.

 

Και σιγουρα........... ατυχες.

 

Ελπιζω σε αναδιπλωση.🫂

 

 

  • Συμφωνώ 1

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Slew Rate changed the title to Fusiongtr

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου