Προς το περιεχόμενο
  • Καλό είναι να μη θεωρούμε τον εαυτό μας σημείο αναφοράς για το επίπεδο όσων διαβάζουν. Μιλήστε από προσωπική εμπειρία (με την κατανόηση ότι η εμπειρία σας ενδέχεται να μην ισχύει για άλλους) ή αναφέρετε τις πηγές σας.

     

    Oι απόψεις που γράφονται στο forum εκφράζουν τους συνομιλητές και όχι την σελίδα.

Clips

Ανεβάστε την δική σας μουσική για συζήτηση και σχολιασμό.


5.053 θέματα σε αυτό το forum

  1. I'll remember april

    • 9 απαντήσεις
    • 2k εμφανίσεις
  2. Steve Vai (Warm regards) by dimis75

    • 6 απαντήσεις
    • 2,1k εμφανίσεις
  3. Boogie Night Fever ! 1 2

    • 17 απαντήσεις
    • 4,8k εμφανίσεις
  4. Sad Jam

    • 7 απαντήσεις
    • 1,9k εμφανίσεις
    • 7 απαντήσεις
    • 2,2k εμφανίσεις
  5. Νεα instrumentals 1 2

    • 13 απαντήσεις
    • 3,1k εμφανίσεις
    • 24 απαντήσεις
    • 5,4k εμφανίσεις
  6. Γνωμες για jimmyyy?

    • 8 απαντήσεις
    • 2,3k εμφανίσεις
  7. Looper clip...

    • 4 απαντήσεις
    • 1,7k εμφανίσεις
  8. Nuages-

    • 4 απαντήσεις
    • 1,3k εμφανίσεις
  9. ''γνωμες καινουριο jimmyyy''

    • 0 απαντήσεις
    • 993 εμφανίσεις
  10. Empty rooms by DIMIS75 1 2

    • 12 απαντήσεις
    • 2,8k εμφανίσεις
  11. Wet dreams of a strat

    • 6 απαντήσεις
    • 1,9k εμφανίσεις
    • 0 απαντήσεις
    • 846 εμφανίσεις
  12. Beat It - Michael Jackson & Eddie Van Halen solo (mp3) 1 2

    • 15 απαντήσεις
    • 4,3k εμφανίσεις
  13. Μεταμεσονύχτιο je ne sais quoi κλιπ

    • 4 απαντήσεις
    • 1,4k εμφανίσεις
  14. Wind call (Neeq)

    • 1 απάντηση
    • 1,2k εμφανίσεις
    • 5 απαντήσεις
    • 1,4k εμφανίσεις
  15. satriani βραδυνο. 1 2

    • 11 απαντήσεις
    • 3,1k εμφανίσεις
  16. late at night 1 2

    • 17 απαντήσεις
    • 3,7k εμφανίσεις
  17. (κι άλλα) ντραμοκλιπς...

    • 3 απαντήσεις
    • 1,4k εμφανίσεις
    • 33 απαντήσεις
    • 7,1k εμφανίσεις
  18. New Jam by Infernalgr

    • 7 απαντήσεις
    • 1,5k εμφανίσεις
  19. Άλλο ένα Jam by mehiko 1 2

    • 11 απαντήσεις
    • 2,4k εμφανίσεις
  20. Jam (video) by mehiko 1 2 3 4 7

    • 61 απαντήσεις
    • 10,3k εμφανίσεις
  21. 1 more cover - Scuttle Buttin' 1 2

    • 10 απαντήσεις
    • 2,5k εμφανίσεις
  22. Νεο Jam (video) 1 2

    • 11 απαντήσεις
    • 2,9k εμφανίσεις
    • 7 απαντήσεις
    • 1,9k εμφανίσεις
    • 37 απαντήσεις
    • 8,1k εμφανίσεις
    • 13 απαντήσεις
    • 2,9k εμφανίσεις
  • Αναρτήσεις

    • Σαν μπάσταρδο του Greg Sage που είμαι,θα ήθελα να σου πώ ότι προσπαθούμε,αλλά χεστήκανε αν τα φτιάχνουμε η τα τροποποιούμε μόνοι μας,αν δίνουμε σημασία σε λάμπες κ μικρόφωνα,να μην ακουγόμαστε όλοι το ίδιο και άν η μουσική μας θέλει κάτι να πεί.   Ολοι κοιτάζουν το ποιός παίζει πιο γρήγορα παρτηζοτούρες απο νόντες και κάνει ακροβατικά και άλλες τέτοιες παπάτζες.   Σταμάτα να κλαίς,θα με πάρουν και εμένα τα ζουμιά,όταν θα κάνεις το πάρτυ θα έρθω με εγγλεζάκια να σου παρουσιάσω το when its over και αυτό απο κάτω,3 ακόρντα και σολο σε 4 νότες,με έναν vox 10 σε στεροειδή,το αυγό/χειροβομβίδα να παίρνει ήχο,μια λαμπάτη προενίσχυση που μου την έχει παίξει 2 φορες το ρεύμα και πετάλια που κανένα δέν μου κόστισε πάνω από 30 ευρώ για να φτιάξω και μπορώ να σου εγγυηθώ 3 πράγματα,θα πάς πίσω 10 μέτρα,θα γίνεις 10 χρόνια νεότερος και το άλλο πρωί θα βγείς με μοικάνα διασποράς.😘❤️    
    • Δεν πετάγεσαι στο διπλανό χωράφι να ποστάρεις κάνα Fall? Καιρό έχουμε να ακούσουμε..😌 
    • Στα πλήκτρα ο Παπατανατσίου-τσίου  
    • Μόνο Τελεκάστερ, μα το ΜΑΝΙΤΟυ και τα χιλια ακέφαλα βουβάλια του
    • Μην ψάχνεις, το έχω ψάξει εγώ πιο πριν.😌 Τον Ιούλιο του '22 είχα παραγγείλει το Fantom 06 στο Music Store. Η ημερομηνία παράδοσης όμως ήταν στις αρχές Σεπτεμβρίου γιατί δεν υπήρχε στο στοκ. Αν και το MODX μου άρεσε περισσότερο προτίμησα το Fantom κυρίως γιατί είχε ολοκληρωμένο sequencer. Η αναμονή όμως άρχισε να μου σπάει τα νεύρα, και στα μέσα Αυγούστου άλλαξα την παραγγελία και παρήγγειλα το MODX7 το οποίο υπήρχε στο στοκ. Στο Thomann έγραφαν ότι θα ξανάρθουν στο στοκ όλα τα MODX (6/7/8) σε μερικούς μήνες, κι αυτό μύριζε αντικατάσταση/κυκλοφορία νέου μοντέλου, οπότε σκέφτηκα να το προλάβω πριν εξαφανιστεί και απ'το Music Store.   Η μόνη αντίδραση στην Ευρώπη ήταν μόνο η δικιά μου τελικά, εδώ στο ΝΟΙΖ.😁 Έχει χαζέψει ο κόσμος ρε συ, μη το ψάχνεις, ό,τι και να τους πασάρουν οι εταιρείες το δέχονται αδιαμαρτύρητα, και το δικαιολογούν κιόλας με 1002 ηλίθιες δικαιολογίες, λες και έχουν μετοχές στις ΧΨ εταιρείες.🙄
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου