Προς το περιεχόμενο

Μια Harley Benton (kit) και 2 Gibson!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...έτσι είναι όταν είσαι κοντά στα 50 και μαζεύεις από το 77 (και δεν πουλάς...). να μην σου πώ ότι παίζω σχεδόν καθημερινά γυρνώντας από τη δουλειά (μετά τις ειδήσεις) με μια Applause ακουστική. Τα ηλεκτρικά βγαίνουν Σαββατοκύριακο, τότε ανάβει και το MAc. Aπό Μαψ άλλο τίποτε έχω γύρω δτα 15 στη δουλειά.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 193
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...τώρα εάν τα παίζω όλα αυτά...η Peavy είναι δανική και αγύριστη από ένα φίλο που είχε 3 ίδιες, έχω ένα GR20 επάνω άρα κάνει όλη την υπόλοιπη μπάντα εκτός από κιθάρα. Η Eastwood κάνει 380 ευρώ και τη πήρα για τον Piezzo της, η Fender (με Custom Shop 54) είναι με original κομμάτια από Ebay (γιατί όλοι πρέπει να έχουν μια fender) και η Gibson (1300 ευρώ καινούργια από US πέρισυ) γιατί στα 50 μου, δουλεύοντας σαν σκύλος δικαιούμαι μια πραγματική κιθάρα και ας βρούμε κάτι από εμένα τα παιδιά μου μετά από 20-30 χρόνια!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά marathon σε συμπαθώ πολύ. Πές μας βρέ ότι έχεις mac να σε δούμε με άλλο μάτι...

 

Aπό Μαψ άλλο τίποτε έχω γύρω δτα 15 στη δουλειά.

 

Αμα μου χαρίσεις τον ένα, θα τα πουλήσω όλα τα καυσόξυλα και θα πάρω μια κανονική κιθάρα Fender ή Gibson.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για να αποκτήσεις Mac πρέπει να πιστεύεις στο Garageband...αλλά αυτό είναι άλλο post!!!

(Δουλεύω MAc από το '87 εάν σου λέιε κάτι...)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για να αποκτήσεις Mac πρέπει να πιστεύεις στο Garageband...αλλά αυτό είναι άλλο post!!!

 

Δηλαδής?

 

(Δουλεύω MAc από το '87 εάν σου λέιε κάτι...)

 

Πρίν γεννηθώ δηλαδης... Χεχεχε!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

565px-Olympiakos4.svg.png

 

E άμα πια!!! Μας τα έκανες ταβούλι με τον Π.Α.Ο.Κ.. >:(

Ε αϊ σιχτήρια...!!! >:( ;D

 

*(no offense deadend αλλά δεν μπορώ ρε φίλε άλλο να το βλέπω!) 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου