Προς το περιεχόμενο

''παλι ξεχασα ενα σολ...''1st clip by BigAlejandro!!


dr.peters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορώ βρε Νίκο να μην τσιμπήσω.... όταν γράφονται τέτοια πράγματα ΔΕΝ γίνεται να μην τσιμπήσω... Πάνε να μειώσουν μια τεράστια αξία ρε γμτ... και ούτε έχουν υποψιαστεί για τι φωνή, για τι τραγούδια και για τι πολιτιστική κληρονομιά μιλάνε....

 

ειπαμε «Ου γαρ οίδασι τι ποιούσι».

 

πρεπει να φανεις μεγαλοψυχος.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν μπορώ βρε Νίκο να μην τσιμπήσω.... όταν γράφονται τέτοια πράγματα ΔΕΝ γίνεται να μην τσιμπήσω... Πάνε να μειώσουν μια τεράστια αξία ρε γμτ... και ούτε έχουν υποψιαστεί για τι φωνή, για τι τραγούδια και για τι πολιτιστική κληρονομιά μιλάνε....

 

 

Έλα ρε γκόβαν τίποτα δε μειώνω... Δικαίωμά μου να μη με συγκινεί κάτι όταν το έχω ακούσει δε γίνεται να το προσκυνώ επειδή θεωρείται "πολιτιστική" κληρονομιά και του έκανε αφιέρωμα το νάσιοναλ τζεογκράφικ...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ότι η φωνή του τραγουδιστή θυμίζει Καζαντζίδη προσωπικά το θεωρώ + στο κομμάτι.

 

Και δεν καταλαβαίνω γιατί όταν κάποιος τραγουδιστής μας θυμίζει κάποιος άλλο τραγουδιστή είναι -.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα για τους υπολοιπους που δεν τον γουσταρουν δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα...υπαρχουν αλλωστε και ανθρωποι που δεν γουσταρουν τον Παρθενωνα και την Αφροδιτη της Μηλου γιατι ειναι πολυ...παλια... ;D

 

 

Μπορείτε να σέβεστε την άποψή τους...

Και είναι εντελώς άτυχη η σύγκριση της π.....ς (Παρθενών & Αφροδίτη) με τη βούρτσα (στελάκι).

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν καταλαβαίνω γιατί όταν κάποιος τραγουδιστής μας θυμίζει κάποιος άλλο τραγουδιστή είναι -.

 

 

Δεν είπα μείον επειδή θυμίζει κάτι, αλλά επειδή προσπαθώντας να θυμίσει κάτι βρήκα επίπεδη την απόδοσή του...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον σέβομαι τον κ. Καζαντζίδη αλλά δεν μου αρέσει καθόλου ούτε η φωνή του ούτε τα τραγούδια του. Για αυτό είπα και ότι με χάλασε λίγο που θύμιζε η φωνή του παιδιού που τραγουδάει (για να μην ξεχνιόμαστε για τι συζητάμε) τον Καζαντζίδη.

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα για τους υπολοιπους που δεν τον γουσταρουν δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα...υπαρχουν αλλωστε και ανθρωποι που δεν γουσταρουν τον Παρθενωνα και την Αφροδιτη της Μηλου γιατι ειναι πολυ...παλια... ;D

 

 

 

Μπορείτε να σέβεστε την άποψή τους...

Και είναι εντελώς άτυχη η σύγκριση της π.....ς (Παρθενών & Αφροδίτη) με τη βούρτσα (στελάκι).

 

μπα δεν καταλαβαινουμε εμεις οι ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΙΚΟΙ απο τετοια...οποιος δεν ειναι μαζι μας ειναι εχθρος...(να σκεφτεις μια φορα μου ειπε ο πατερας μου οτι δεν του αρεσει και εκανα 5 μηνες να του ξαναμιλησω... ;D ;D)

 

Εγώ τον σέβομαι τον κ. Καζαντζίδη αλλά δεν μου αρέσει καθόλου ούτε η φωνή του ούτε τα τραγούδια του.

 

ενταξει οσοι τον ΣΕΒΟΝΤΑΙ δεν ειναι εχθροι μας... (αλλα οσοι δεν τον σεβονται και λενε κακα λογια θα νοιωσουν τη φωτια και το τσεκουρι μας μια ημερα... ;D )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει οσοι τον ΣΕΒΟΝΤΑΙ δεν ειναι εχθροι μας... (αλλα οσοι δεν τον σεβονται και λενε κακα λογια θα νοιωσουν τη φωτια και το τσεκουρι μας μια ημερα... ;D )

 

πες τα SF, για να μην λένε ότι δεν τους προειδοποιήσαμε.... ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου