Προς το περιεχόμενο

Αγορά Studio Monitors (1.000-1.500/τεμάχιο)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

η πλάκα είναι ότι μπήκα χτες στις αγγελίες και έγινε το αγαπούλα πούλα... σε 5 solo 6 be έπεσα χωρίς καν να ψάξω και σε πολύ καλές τιμές (εκτός ενός black edition που μάλλον είχε βιρύλλιο από το apollon 11 και το διναν στα 3800€)... το θέμα επηρέασε το χρηματιστήριο... 😁

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, npap είπε

η πλάκα είναι ότι μπήκα χτες στις αγγελίες και έγινε το αγαπούλα πούλα... σε 5 solo 6 be έπεσα χωρίς καν να ψάξω και σε πολύ καλές τιμές (εκτός ενός black edition που μάλλον είχε βιρύλλιο από το apollon 11 και το διναν στα 3800€)... το θέμα επηρέασε το χρηματιστήριο... 😁

 

Αυτή την αγγελία ακριβώς κοιτούσα τώρα και σκάει banner ειδοποίηση email ότι απάντησες εδώ! 
Ύστερα από επίσκεψη στην Athens Pro Audio και την εξυπηρέτησή τους, φωνάζει το πράγμα να φύγω ΜΑΚΡΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, konstantinopolizois είπε

Ύστερα από επίσκεψη στην Athens Pro Audio και την εξυπηρέτησή τους, φωνάζει το πράγμα να φύγω ΜΑΚΡΙΑ!

 

Τι εννοείς; Πήγες, τα άκουσες και δεν σε ικανοποίησαν;

Ή υπήρξε πρόβλημα με τη συμπεριφορά κάποιου στο κατάστημα;

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trolley είπε

 

 

Ή υπήρξε πρόβλημα με τη συμπεριφορά κάποιου στο κατάστημα;

 

Εγώ είχα πρόβλημα μαζί τους παλιά.

 Πήγα με μια κοπέλα που είχα τότε να παραλάβω από το κατάστημα κάτι που είχα παραγγείλει και ένας από δαύτους την πλησίασε όταν δεν έβλεπα και αλλάξανε τηλέφωνα, ήταν πιο ωραίος από εμένα μου είπε όταν με χώρισε γι αυτόν. Μακριά παιδιά από αυτούς. 🤣

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου είχε πάει να πάρει ηχεία και του δώσανε ένα παγωτό χωνάκι και του λένε "έχεις ξανακούσει τέτοια μπάσα;" και αυτός για να μη φανεί άσχετος λέει "Όχι" και του το χρεώσανε 4.000 ευρώ.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
18 λεπτά πριν, trolley είπε

Ένας φίλος μου είχε πάει να πάρει ηχεία και του δώσανε ένα παγωτό χωνάκι και του λένε "έχεις ξανακούσει τέτοια μπάσα;" και αυτός για να μη φανεί άσχετος λέει "Όχι" και του το χρεώσανε 4.000 ευρώ.

 

δυστυχώς (ακόμα), η "περιγραφή" σου δεν απέχει πολύ από διάφορες ιστορίες που ακούω περισσότερο συχνά από ότι θα δικαιολογούσε η εποχή μας, που υποτίθεται ότι οι πάλαι ποτέ παθογένειες της ελληνικής αγοράς ηλεκτρονικών ειδών (γενικώς) θα έπρεπε να έχουν αντιμετωπιστεί επαρκώς (μην πω εξαλειφθεί)...🙄

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, trolley είπε

 

Τι εννοείς; Πήγες, τα άκουσες και δεν σε ικανοποίησαν;

Ή υπήρξε πρόβλημα με τη συμπεριφορά κάποιου στο κατάστημα;

 


Θα αρκεστώ σε δυο στοιχεία:

1). Ζω την ίδια συμπεριφορά εδώ και 3 χρόνια! 

2). Αυτή τη φορά δεν άντεξα και πήρα πολλά τηλέφωνα να δω εάν εγώ είμαι ο περίεργος. Άπαντες είχαν κάτι αντίστοιχο να μου αναφέρουν (και μιλάμε για σχετικούς και συναδέλφους και όχι ενθουσιώδη μικρά παιδάκια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δεν εξηγείς σε τι αναφέρεσαι. Εννοείς υπεροπτική συμπεριφορά μήπως;

Μιλάς για το μαγαζί ή για τα ηχεία;

  • Συμφωνώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Yannis Methenitis είπε

 

Μιλάς για το μαγαζί ή για τα ηχεία;

 

Αυτό ακριβώς.

Αν αναφέρεσαι μόνο στο μαγαζί, τι σε εμποδίζει να τα αγοράσεις από αλλού αν σου αρέσουν?

 

Επίσης έχει δίκιο ο Γιάννης, δεν λες τι είδους συμπεριφορά αντιμετώπισες.

Μπόρεσες τελικά να τα ακούσεις ή όχι?

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου