Προς το περιεχόμενο

ΖΑΜΕ ΑΕΤΕ ΚΑΜΠΑΡΕΤΖΗ


Ali Barout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Ali Barout είπε

 

ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΚΟΥΝΑΒΙ;!🥰😍 Τι είναι; Πώτς γκένεν; 6;! Να τα χαίρεστε!

Η μαμά είναι πιτμπουλινα ρεντνοουζ (χαζή όμως τελείως) κ ο μπαμπάς ημίαιμος (πρέπει να είναι ο μίσος τσοπάνης). 

 

Tο ένα μοιάζει με την μαμά, το ένα με μπόξερ κ τα υπόλοιπα δικό τους στυλ, κουκλάκια. Έχουν πολλή πλάκα (κ πολλή κούραση). Αν θες να σου δώσω κανα-δυο! Κ όποιος άλλος θέλει δηλαδή ας πει!

Επεξεργασμένο από billaraskats27
  • Like 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

La pompe manouche, monsieur Ali.

 

Συμμάχησαν ο Django,  ο Χιώτης και ο Αλί για το κομμάτι αυτό.

 

Πόση μπαλίτσα ξέρεις επιτέλους???

 

Εύγε! το άκουσα 5-6 φορές και θα το ακούσω άλλες τόσες μέχρι να φύγω από την δουλειά.

 

Εύκολα φτιάχνεις τραγουδάρα από αυτό το υλικό, βρες τραγουδιάρα (Βάλε μέσα την Μαρίζα Ρίζου να ανθίσει κυρ Αλί μου!)🥳

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Πάνο! Ευχαριστώ Απόστολε!

 

Η πομπ είναι ψόφια (ένεκα σεβασμού της γειτονίας), ρεεεε δε θα βρω σπίτι άλλο, πού θα πάει; Θα γράφω τρομπόνια φορτίσσιμο 3 μέρες, και θα αγοράσω τύμπανα, σαμπγούφερ και καμπίνα 4x12. Και θα πάρω και μηχανάκι δίχρονο (που δεν ξέρω), μόνο και μόνο για να μαρσάρω!

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είδατε ρε παιδιά πώς λειτουργεί η θεωρία του χάους; Από ένα σκάνδαλο(;), είχαμε την ευκαιρία να γίνουμε μάρτυρες μιας κάποιας... εκκεντρικής προφοράς, η οποία αποτέλεσε σπίθα δημιουργικότητας σε όλο το πανελλήνιο. Τι βίντεο, τι τραγούδια, τι κομμάτια... Θα είχαν γίνει όλα αυτά; Όχι.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Και θα πάρω και μηχανάκι δίχρονο (που δεν ξέρω), μόνο και μόνο για να μαρσάρω!

Σου βρήκα ένα σε πολύ καλή κατάσταση,  από πολύ καλό πωλητή που το πρόσεχε ως κόρην οφθαλμού!

μητρογλου παπί.jpg

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Πάντως είδατε ρε παιδιά πώς λειτουργεί η θεωρία του χάους; Από ένα σκάνδαλο(;), είχαμε την ευκαιρία να γίνουμε μάρτυρες μιας κάποιας... εκκεντρικής προφοράς, η οποία αποτέλεσε σπίθα δημιουργικότητας σε όλο το πανελλήνιο. Τι βίντεο, τι τραγούδια, τι κομμάτια... Θα είχαν γίνει όλα αυτά; Όχι.

Ναι αλλα το καλυτερο απο τα λεγομενα του, την ουσια του ολου θεματος, αυτη καθαυτη τη λεξη ΚΟΡΩΠΙ δε τη χρησιμοποιησες στον τιτλο....😢

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, εγώ σκηνοθετικά τοποθέτησα στο μυαλό μου τον Δημητρακό, 3 ώρες μετά τη γνωστοποίηση της λήξης της συνεργασίας, να προσπαθεί να πνίξει τον (πολύ παροδικό κι εφήμερο) καημό του, σε κάποιο cabaret της γειτονικής στο Βέλγιο χώρας. Σε τραπεζάκι στρογγυλό για έναν, με ένα πακέτο ΣΑΝΤΕ άφιλτρο (αν το είχε στουμπέτσι θα είχε γίνει, έχουν σταματήσει να βγαίνουν εδώ και 5-6 χρόνια, ή τουλάχιστον δεν μας τα φέρνουν εμάς εδώ κάτω), να πίνει κάποιο λικεράκι και να προτρέπει τα κορίτσια "ΑΛΟΝΖΥ ΛΕ ΚΟΚΕΤ(ε)!" μέσα σε καλειδοσκοπικές περιπτύξεις πυκνών καπνών τσιγάρου και μουντής πολυχρωμίας του καμπαρετζίδικου διάκοσμου.

 

Ήταν δυνατή εικόνα, έπρεπε να το γράψω. Στο κορωπί δεν έχω πάει, δε μου έβγαλε κάτι.

  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου