Προς το περιεχόμενο

The Shelter Kitchen & Bar (Τμήμα Αρτοποιίας)


Shelter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Jet72 είπε

Κομψότατος. Άρα το μυστικό είναι τα μπέργκερζ ;;;;

 

ΥΓ και βέβαια τι άλλο; σε τρεις σελίδες νήμα για μπεργκερζ διάβασα δυο αναφορές σε Τελεκάστερ. Να πω ότι μου έκανε εντύπωση θα είναι ψέμα και δεν θέλω...

Το μυστικό είναι ότι δεν βγήκα ποτέ εκτός ορίων, δεν πήρα ποτέ επιπλέον κιλά, κάνω 5-6 προπονήσεις τη βδομάδα με βάρη και διάφορα αερόβια και τρώω 5 μικρά γεύματα τη μέρα που όλα περιέχουν όλες τις διατροφικές ομάδες. Τρώω ελεύθερα γεύματα max μια φορά τη βδομάδα και συνήθως ειναι η μισή ποσότητα απο τη standard που βρίσκεις στα εστιατόρια. Επίσης πλέον σχεδόν απέχω απο το αλκοόλ.

 

υ.γ Γενικά είμαι της άποψης ότι καλύτερα να φάω κάτι μια φορά το μήνα αλλά όπως πρέπει, παρά κάθε τρεις και λίγο μέτρια. Και η αντίληψη αυτή με ακολουθεί γενικά και σε πολλά πραγματα εκτός φαγητού.

Επεξεργασμένο από shelter
  • Like 2

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, shelter είπε

78-79 με 183 ύψος. Μέτρο χρειάζεται στα πάντα.

εξαιρετικά.

Βέβαια έγινα που έγινα (αδιάκριτος) θα επρεπε να γίνω διπλά και να ρωτήσω και ηλικία.....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimsonic είπε

εξαιρετικά.

Βέβαια έγινα που έγινα (αδιάκριτος) θα επρεπε να γίνω διπλά και να ρωτήσω και ηλικία.....

40

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, LK είπε

Λάθος ερώτηση , αφού αποφάσισες να γίνει αδιάκριτος.

Δεν το λέω για τον Shelter , γενικά μιλάω, , αλλά αυτό που σε ενδιαφέρει δεν είναι τα κιλά, αλλά το ποσοστό λίπους

Έπρεπε να ρωτήσεις λοιπόν, "τι ποσοστό λίπους έχεις";. 😄

αμαρτία ομολογούμενη ουκ έστιν....

Μόλις τώρα, shelter είπε

40

Α οκ.

Και εγώ τότε έτσι ήμουν.....

προς ΣΤΙΓΜΗΝ ανησύχησα

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σε άλλο γαστρονομικό επίπεδο φίλε. Δεν είναι μόνο η βάση αλλά και το περιεχόμενό της που έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον 

 

Όταν σε βολέψει δείξε και καμμία μπαγκέτα γαλλική - αγαπημένη βάση για μεσημεριανό άραγμα 

 

Ευχαριστώ  

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική η γωνιά σου αξιότιμε shelter. Πολύτιμες οι πληροφορίες σου. 

 

Και μιας και μιλάμε για ψωμί έπεσα πάνω στο 'γαστρονόμο' και σε κάποιους φούρνους που τιμάνε το επάγγελμα.

 

https://www.gastronomos.gr/agora/oi-kalyteroi-foyrnoi-stin-athina/226977/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR2wYA-4Ut4OnQ227dFZUxQZhpC5IQBu67jfTO45kWzLb2LzXrLxH2yH-8E#Echobox=1696930443

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια shelter εξαιρετικό μπέργκερ ! Μεγάλη λατρεία, ταυτίζομαι απόλυτα  ! Φετος πηγα στους καουμπόηδες πρώτη μου φορά και μια μερα έπρεπε να το κάνω . 

Έφαγα για πρωϊνό, μεσημεριανό και για βραδινό χάμπουργκερ .. με κάτι μιλκσέικ σοκολατα ! κόλαση μαγκες κόλαση ακομα μου τρέχουν τα σάλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, MarLog είπε

Είσαι σε άλλο γαστρονομικό επίπεδο φίλε. Δεν είναι μόνο η βάση αλλά και το περιεχόμενό της που έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον 

 

Όταν σε βολέψει δείξε και καμμία μπαγκέτα γαλλική - αγαπημένη βάση για μεσημεριανό άραγμα 

 

Ευχαριστώ  

 

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Λίγο μπελαλίδικο θέμα η μπαγκέτα για το σπίτι και γίνεται πολύ πιο εύκολο εαν έχεις αυτο το αξεσουάρ ή αν βάλεις πολλές μέσα σε ταψί και κάνεις χωρίσματα με λαδόκολλα ωστε να πάρουν ύψος προς τα πάνω χωρις να κολλήσουν μεταξύ τους.

KCMCCB90.jpg.9b45d06e3c33ed0d163befeac3684235.jpg

 

Αλλιώς απλώνει και γίνεται σαν παντόφλα. Αλλά αν περιμένεις λίγο (γιατί τέλος του μήνα θα έκανα μια αγορά σε εξοπλισμό έτσι και αλλιώς) θα κάνουμε κάτι.

Επεξεργασμένο από shelter

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, shelter είπε

γιατί τέλος του μήνα θα έκανα μια αγορά σε εξοπλισμό έτσι και αλλιώς

 

GAS κι εσύ?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

GAS κι εσύ?

Στα πάντα. Είμαι καταναλωτικό κτήνος. Ασε τώρα γιατι θέλω καινούριο reverb και θα πρέπει να ξηλωθώ.

20 λεπτά πριν, gutter είπε

Έφαγα για πρωϊνό, μεσημεριανό και για βραδινό χάμπουργκερ ..

🤣🤣🤣

 

Θα έρθει τώρα ο @dimsonic να σου κάνει αδιάκριτες ερωτήσεις! 🤪

  • Χαχα 1

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Slew Rate unfeatured this θέμα

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου