Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

Συνεχίζουμε να κρίνουμε εξ ιδίων. Το παρεΐστικο/καφενειακό κλίμα για όλους εμάς που γράφουμε σε αυτό το θρεντ (ή για την συντριπτική αυτών που γράφουμε) είναι κάτι που μας αρέσει, σε μεγαλύτερο ή μικρότερο βαθμό.

 

Αλλά υπάρχουν και όλοι αυτοί που δε γράφουν σε αυτό το θρεντ και ούτε πρόκειται. Που θέλουν να μπουν σε μια κοινότητα και συναντούν χαβαλέ στο 99% των θεμάτων και μάλιστα χιούμορ με άπειρες αναφορές εσωτερικού τύπου, που αν δεν είσαι μέλος τουλάχιστον κάποιον καιρό, δεν πρόκειται να καταλάβεις. Μοιραία, πολλοί από αυτούς θα αισθανθούν παρείσακτοι, θα φοβηθούν, κλπ κλπ. Θα μείνουν τελικά μόνο στην ανάγνωση.

 

Επίσης η πλάκα που κάνουμε μεταξύ μας, έχουμε πάντα την εντύπωση ότι γίνεται οικουμενικά αντιληπτή και ότι την αντιλαμβάνονται ως πλάκα όλοι. Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν είναι έτσι. Για πολλούς μπορεί να ακατάληπτη, ενοχλητική ή ακόμα και προσβλητική. Θα μου πεις: να μην βλακεύουμε καθόλου δηλαδή με δικαιολογία ότι κάποιος μπορεί να προσβληθεί; Αυτό πάει σε πεδία ακραίας πολιτικής ορθότητας. Όχι βέβαια, απαραίτητος είναι και ο χαβαλές και το βλάκευμα. Αλλά όχι σε αυτή την ποσότητα που τελευταία άγγιζε το 100%.

 

Και ξαναλέω: τα γράφω για να τα διαβάζω και εγώ.

 

Ωραία τα είπες.

 

Σαν πρώτο βήμα για την αναδόμηση του Noiz, θα ανακοινώσω ανανεωμένους κανόνες για το forum τις επόμενες ημέρες.

 

 

 

  • Like 2

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα, που έχω διαβάσει σχεδόν όλο το forum, το noiz είναι ο σχωρεμενος ο audiokostas και ο long shadow, ο Terry και ο Fusion, ο Μεθενίτης και ο gvour, ο καταρράκτης και ο trolley, ο ez και ο Μάνος, ο Νέστορας και ο Spyros Δέλτα, o Superfunk και ο φίλος του ο cos o υπέρλαμπρος, ο Οδυσσέας και ο Jazzjocker, ο Βρασίδας και ο Γιώργος, ο Αετός και ο κβαντικός, ο Nekkon και ο Dimsonic… και πολλοί άλλοι 

 

 - δεν έχει να κάνει με κανόνες το κόλλημα μου εδώ 

 

- δεν μπορείτε να κρατάτε τον fusion εκτός 

 

- Terry - έχεις άποψη; 

Επεξεργασμένο από MarLog
  • Like 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά τα εμοτικονσ είχαν μπει για να μη γεμίζει το θρεντ με απαντήσεις τύπου 'συμφωνω', 'καλά τα λες', 'δίκιο εχεις' κλπ

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, MarLog είπε

ο Nekkon και ο Dimsonic

Μας βάζεις μαζί επειδή έχουμε Telecaster έτσι;

 

Υγ: Δεν υπάρχει σωτηρία... 😄😄😄

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Μας βάζεις μαζί επειδή έχουμε Telecaster έτσι;

 

Υγ: Δεν υπάρχει σωτηρία... 😄😄😄

Τυχαίες οι διασυνδέσεις φίλε - και δεν εχω αναφέρει πολλούς ακόμα αγαπημένους μου όπως ο shelter, ο Kypeyos ο της ναυτιλίας, ο κανιμόρθιος, ο Nick, ο Alter… και πολλούς ακόμα 

 

Το νήμα είναι για τον Φιουζιο  

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MarLog είπε

Τυχαίες οι διασυνδέσεις φίλε - και δεν εχω αναφέρει πολλούς ακόμα αγαπημένους μου όπως ο shelter, ο Kypeyos ο της ναυτιλίας, ο κανιμόρθιος, ο Nick, ο Alter… και πολλούς ακόμα 

 

Το νήμα είναι για τον Φιουζιο  

Εμένα από αυτά που έγραψες μου άρεσε ο Kypeyos, ο κανιμόρθιος και ο Jazzjocker 😅

  • Χαχα 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Εμένα από αυτά που έγραψες μου άρεσε ο Kypeyos, ο κανιμόρθιος και ο Jazzjocker 😅

Άκουσε τον Alter να παίζει και μου λες 

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου