Προς το περιεχόμενο

MAC vs PC


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SF' date=' το οτι στην ελλαδα δουλευουμε 44-16 είναι προβλημα δικο μας και μονο[/quote']

 

SF: σου εφερα τα tracks για να τραγουδησει η τραγουδιαρα!!

 

Ηχοληπτης: TI??? 8O παλι 48/24 μου τα'φερες αντε τωρα να κανω conversion!!!

 

:lol: :lol:

 

(ποτε μου δεν θα μαθω να "ειμαι καλο παιδι!")

 

:lol:

 

και όχι μόνο. το καλύτερο:

 

"Έλα μωρέ, αφού έτσι κι αλλιώς στο cd στο τέλος 44/16 θα είναι..."

 

:lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 184
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τωρα τελευταια φοριεται πολυ και το

 

"θελω να μου το κανεις να ακουγεται ΖΕΣΤΑ ,ξερεις σαν......... MP3!!!"

 

 

 

:lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ytsestef_2112 τα λέω σε όλους γιατί έρχονται πολλά posts...δεν έχω κάτι με κάποιον απλά κάνουμε κουβέντα και νομίζω ενδιαφέρουσα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχει βαρέσει η ζζιέστα που λέει κι η γιαγιά μου και φαντασιώθηκα μιά μουσική σχολή με τους noizάδες αξούριστους και μαλιάδες καθηγητές, να μαλώνουν αν είναι καλύτερη η strat ή η tele, τα Mac ή τα Pcιά, αλλά μετά να κάθονται να τα βάζουν αυτά τα ξεχωριστά πράγματα μαζί και να κάνουν μουσικάρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην κατηγορούμε μόνο τα PC και τον Βασίλάκη:

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=819393&lngDtrID=252

 

Nαι αλλά μην τους έβαλε ο Βασιλάκης να την "κάνουν την δουλεία"??? :twisted: :? 8O :wink: :)

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε kaλά με το ίδιο σκεπτικό μπορούμε να πούμε ότι και o "Δουλειάς" ξεκίνησε το αντίστοιχο ενάντια στα MS :P

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε kaλά με το ίδιο σκεπτικό μπορούμε να πούμε ότι και o "Δουλειάς" ξεκίνησε το αντίστοιχο ενάντια στα MS :P

 

Jobs oeo ...

 

καλό Jase !!!

 

μακ και βέβαια μπορούμε να το πούμε... :wink:

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O υπολογιστής του κολητού μου μετά απο 3 χρόνια καλή χρήσης , κλάταρε, μόλις χθές. Το μόνο που βλέπει ειναι μια μαυρή οθόνη και ο σκληρός δίσκος είναι νεκρός. Ανήκει στους "άτυχους" . Η εμπειρία μου λέει οτι σε ενα pc στην τριετία ενα σοβαρό πρόβλημα είναι σχεδόν σίγουρο οτι θα εμφανιστεί.

 

Πραγματικά είναι τόσο πολλά τα παραδείγματα που έχω προβληματικής χρήσης pc. Το γεγονός εξάλλου ειναι κοινό μυστικό αφου ακόμα και φαντικοί υποστηρικτές των pc λένε "Πρέπει να ξέρεις να σετάρεις το pc". Αυτό απο μόνο του ομολογεί οτι τοσο το hardware όσο και το software είναι αμφίβολής ποιότητας.

 

Διαφωνώ επίσης οτι ειναι λογικά όλα τα προγράμματα να παρουσιάζουν πρόβλημα. Ένα παράδειγμα είναι ο browser Opera, ενα πολυ σταθερό και αξιόπιστο πρόγραμμα.

 

Φέρνω επίσης ως παράδειγμα την αξιόπιστη logitec, τα προιόντα της hardware τα οποία τα προτιμώ πολύ δεν με έχουν προβληματίσει καθόλου .

 

Ας μην βάζουμε τα χλωρά μαζί με τα ξερά. Tα pc είναι μια τεράστια ανομοιόμορφη αγορά με καλά και κακά. Δυστηχώς οτι πληρωνεις πέρνεις και πολυ φοβάμαι οτι το εικονικά χαμηλό κόστος των pc κοστίζει πολυ περισσότερο μακρυπρόθεσμα. Ειδικά άν ανήκεις σε αυτούς που οι φανατικοί υποστηρικτές των pc ονομάζουν ώς "άτυχους".

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου