Προς το περιεχόμενο

Ορθογραφία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ και δημόσια τον ή τους διαχειριστές της ιστοσελίδας να προσθέσουν αν ειναι δυνατόν ένα μηχανισμό ορθογραφικού ελέγχου πρίν την δημοσίευση κειμένων. Τα ορθογραφικά λάθη εκτός απο αντιαισθητικά τα βρίσκω και κουραστικά και υποψιάζμαι οτι δεν είμαι ο μονος...

 

Γ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οπωσδήποτε τα ορθογραφικά λάθη μπορεί να είναι κουραστικά αλλά δεν είναι εύκολο να ενσωματωθεί κάτι τέτοιο που αναφέρεις... Υπάρχει μια πάρα πολύ καλή λύση βέβαια...

Όσοι χρησιμοποιούν firefox μπορούν να προσθέσουν το παρακάτω add on https://addons.mozilla.org/el/firefox/browse/type:3  και σε κάθε πεδίο κειμένου προστίθεται ελληνικός ορθογραφικός έλεγχος!!! ;D

OMEGA MONOLITH

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο τάκης.Μπορεί να το κάνουν και .......5 άτομα μη σου πω αυτό.

 

Το σημαντικό είναι που σχεδόν όλοι τηρούν τον κανόνα για τα greeklish.Αυτό και μόνο είναι αρκετό πιστεύω.Μη ζητάμε και πάρα πολλά.Αν ενσωματωθεί η αυτόματη μηχανή έχει καλώς αλλιώς υπομονή για τα κάποια λαθάκια ρε 'σεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ και δημόσια τον ή τους διαχειριστές της ιστοσελίδας να προσθέσουν αν ειναι δυνατόν ένα μηχανισμό ορθογραφικού ελέγχου πρίν την δημοσίευση κειμένων. Τα ορθογραφικά λάθη εκτός απο αντιαισθητικά τα βρίσκω και κουραστικά και υποψιάζμαι οτι δεν είμαι ο μονος...

 

Γ.

 

χάσιμο χρόνου

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αν και εγώ δεν κάνω ορθογραφικά λάθη, πιστεύω ότι είναι αρκετά προσβλητικό αυτό που λές.

 

Μπορεί κάποιος να μην ξέρει ορθογραφία βρε αδερφέ! Τί με αυτό? Δεν μπορεί να γράφει στο φορουμ?

 

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΩΘΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΑΝ ΜΕΤΑΔΩΘΕΙ ΣΩΣΤΑ, ΕΙΤΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ, ΕΙΤΕ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΑ, ΕΙΤΕ ΜΕ GREENGLISH Ή ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΠΝΟΥ, ΤΟΤΕ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΕΠΙΤΕΥΧΘΗΚΕ.

 

Εγώ πάλι προτείνω να προσέχουμε το περιεχόμενο την μηνυμάτων που ποστάρουμε...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αν και εγώ δεν κάνω ορθογραφικά λάθη, πιστεύω ότι είναι αρκετά προσβλητικό αυτό που λές.

 

METΑΔΩΘΗΚΕ το μήνυμα βζου, μην ανησυχείς...  :-X

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει αν και εγώ δεν κάνω ορθογραφικά λάθη, πιστεύω ότι είναι αρκετά προσβλητικό αυτό που λές.

 

Μπορεί κάποιος να μην ξέρει ορθογραφία βρε αδερφέ! Τί με αυτό? Δεν μπορεί να γράφει στο φορουμ?

 

ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΩΘΕΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ. ΑΝ ΜΕΤΑΔΩΘΕΙ ΣΩΣΤΑ, ΕΙΤΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΗΜΕΝΑ, ΕΙΤΕ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΑ, ΕΙΤΕ ΜΕ GREENGLISH Ή ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΠΝΟΥ, ΤΟΤΕ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΕΠΙΤΕΥΧΘΗΚΕ.

 

Εγώ πάλι προτείνω να προσέχουμε το περιεχόμενο την μηνυμάτων που ποστάρουμε...  ;)

 

σειμφοννό

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου