Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε αφεντικο εχω κανει ολες τις δυνατες ρυθμισεις για να λαμβανω ειδοποιησεις στο μειλ μου αλλα τιποτα. κανω κατι λαθος?

παντως πολυ καλες οι ρυθμισεις του προφιλ. εβαλα και την γρηγορη απαντηση που με βολευει, ρυθμισα την ωρα που επιτελους δουλευει σωστα ενω πριν εχανε .

αντε και λιγο στρωσιμο στην αρχικη σελιδα τωρα , και ολα θα ναι οκ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Eμένα πάντως μου άρεσε η ελευθερία στα avatar.Παλιότερα,με τους περιορισμους που υπήρχαν δύσκολα έβρισκες avatar της προκοπής.Αν και τώρα άλλαξε avatar το μισο noiz

 

Με το που μπήκα πρώτη φορά πάτησα κατευθείαν το play πάνω δεξια,αλλά τπτ...Ωραία θα ήταν να μπορούμε να ακούμε κσι τπτ.Ισως κανα ραδιοφωνικό σταθμό?Λέω τώρα...

 

Οσο για την πρώτη σελίδα, είναι βαρυφορτωμένη αλλά πιστευω θα τη συνηθίσουμε,και όντως μπορεί να φανει πολύ χρήσιμη.

 

Επίσης προτείνω ,όταν με το καλό αρχίσει να λειτουργεί το karma ,να υπάρχει και αρνητική βαθμολογία.Και βέβαια να υπάρχει και ένας μηχανισμός ελέγχου από τους modulators κλπ ώστε να μη ''μαυρίζει'' ο καθένας όποιον θέλει.

 

Και να φτιάξουμε και τα ''επόμενο''  ''προηγούμενο'',εκει που είναι και όπως ειναι μπερδευουν λιγάκι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχααχαααα αυτό με το play πάνω δεξιά το έπαθα και εγώ :D :D :D

 

Καλή ιδέα το "καρμα" αν και δύσκολη στην υλοποίησή της... Ειδικά όταν πρόκειται για τη "γνώση" που είναι δύσκολο να κριθεί αντικειμενικά (εγώ τουλάχιστον θα δυσκολευόμουν να κρινω το βάθος γνώσεων κάποιου που δεν εχω γνωρίσει προσωπικά και να εχουμε κουβεντιασει για τα σχετικα θεματα εκτενώς...). Μου αρέσει σαν ιδέα πάντως. Μακάρι να λειτουργήσει.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης:

με ποια λογικη ειναι οι αγγελιες τοσο αναλυτικα στην πρωτη σελιδα?μηπως ειμαστε site αγγελιων? τουλαχιστον ας ειναι κατω-κατω.

νομιζω οτι το νοιζ ειναι φορουμ ΜΟΝΟ!

καποια site (οχι μουσικου περιεχομενου αναγκαστικα) εχουν στην πρωτη σελιδα νεα (συνηθως αναδιμοσιευσεις απο εφημεριδες ), διαφορα αρθρα και αλλα περιεργα , μερικα λινκς χρησιμα , πχ εισιτηρια, σινεμα  , κλπ  ,    και καπου στα μενου γραφει και φορουμ , γιατι ειναι ΚΑΙ φορουμ.

εμεις εδω ειμαστε νομιζω μονο φορουμ και αυτο πρεπει να φαινεται αμεσως στην πρωτη σελιδα.

Γιαυτο και συμφωνω με το οτι στην πρωτη μας νεα σελιδα κατεχει τεραστια εκταση το φορουμ , αλλα καλο θα ηταν με λιγο πιο συνοπτικο τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο. Όταν πατάω παράθεση μου το βγάζει στη γρήγορη απάντηση και όχι στη κανονική, με αποτέλεσμα να είναι ψιλοσπαστικό (

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι ο Παστέλιος κι ο Κώτσος79 έχουν karma 1. ΔΙΚΟ μου είναι, μου παράπεσε!!!! happy0006.gif

 

Τεσπα συμφωνώ με τον κατακλυσμό από τις αγγελίες, και επίσης είναι πολύ σπαστικό να βγαίνουν στα "φρέσκα" και στα νέα θέματα. Τι με νοιάζει εμένα αν κάποιος κάνει bump την αγγελία του για πεταλι, καμπίνα, μικρόφωνο ή "διώχνει" την πεταλιέρα του;; Aν ψάχνω κάτι θα πάω να κοιτάξω εκεί κάνοντας κλικ. Γενικό συν σε αυτά που είπε ο boody. Στο Νοiz box στην αρχική σελίδα τουλάχιστον ας κυλάνε τα πιο παλιά σχόλια πρώτα γιατί έτσι είναι ακαταλαβίστικο (πχ απαντάει κάτι ένας και μετά από λίο βλέπεις την... ερώτηση). Ας θιχτεί λίγο Μπος και το κατεβατό που έγραψα κάτι σελίδες πριν...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οι βαθμοί του karma ειναι του Chuck Norris. Αυτος θα τους μοιρασει εναν εναν σε οποιον κρινει οτι τον αξίζει. Τελοςςς... 8) 8) 8)

 

 

Θα συμφωνήσω και εγώ με την παρατήρηση των παραπάνω σχετικα με την παρουσία των αγγελιών στην αριστερή στήλη με τα "φρέσκα". Τη βρίσκω γενικά πολύ χρήσιμη, αλλα οι αγγελίες που πεταγονται μεσα την "μπερδεύουν". :-\

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο νέο φόρουμ κι από μένα. Είχα να κάνω τρεις παρατηρήσεις οι οποίες έγιναν δύο (γιατί το αφεντικό με πρόλαβε). Ήταν λίγο δύσχρηστο στα θέματα με πολλές σελίδες που δεν εμφανίζονταν οι τελευταίες σελίδες μαζί με τον τίτλο ώστε κάποιος που το παρακολουθεί να μπορεί να μεταβαίνει κατευθείαν στην τελευταία σελίδα αλλά το μεγάλο αφεντικό το διόρθωσε γρήγορα. Επίσης μου φαίνεται λίγο άδειο το banner στο πάνω μέρος της αρχικής σελίδας, θα το προτιμούσα λίγο πιο γεμάτο. Και κάτι τελευταίο, με βόλευε πολύ που πατώντας το banner του noiz στο παλιό φόρουμ επέστρεφα στην αρχική σελίδα ενώ τώρα αυτό δε γίνεται και για να επιστρέψεις πρέπει να πατήσεις το (μικροσκοπικό) "Αρχή".

 

Edit: Μόλις σκέφτηκα και κάτι άλλο. Αν γίνεται να διορθωθεί και η ώρα εμφάνισης των μηνυμάτων θα ήταν πολύύύύύ βολικό!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα κι'απο εμενα.Υπαρχει προβλημα με την ωρα,πχ. τωρα ειναι μια και μιση το μεσημερι και στο προφιλ μου εμφανιζει εννια και εικοσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου