Προς το περιεχόμενο

NPap Tests: Tape saturation plug ins


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/7/2023 στις 1:51 ΜΜ, dimsonic είπε

β) δεν ξέρω τι ακούει το παιδί

Τώρα ξέρεις.

Το ότι συμφωνείτε εσείς οι δύο για ζητήματα ήχου, είναι λόγος να ψηφίσουμε ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ.

 

 

  • Μπερδεύτηκα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

 

Δεν καταλαβαίνω τι λες αλλά δεν πειράζει μπορεί να φταίει και το Partagas serie D που κάπνισα μαζί με δύο σκεύους φραΠεδες 7.30 το πρωί μόλις ξυπνησα.

Να προσεχεις εκει τριγυρναει ενα λιοντάρι 

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Να προσεχεις εκει τριγυρναει ενα λιοντάρι 

 

Που ρε συ;

Στο Παγκράτι;

Μόνο κάτι ,κατσιαΖμενες γάτες είδα το πρωί.

  • Χαχα 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, manosx είπε

Βεβαια εμας μας εριξε η τυχη και η ατυχια να εξελισσοταν το thrash, αλλοι οταν ηταν νεοι παρακολουθησαν την εξελιξη των BEATLES, τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη, αδικη, δεν πειραζει, βλεπουμε τους σημερινους νεους που παρακολουθουν την εξελιξη της TRAP και παρηγοριομαστε, δοξα τω θεω λεμε.

Ειπες Beatles?Tα βρήκαμε Μάνο.H τύχη μας έριξε,κόλλα πέντε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Που ρε συ;

Στο Παγκράτι;

Αναφέρεται στο "λιοντάρι" (που αποδείχθηκε "αγριογούρουνο") το οποίο εθεάθη να γυρνοβολάει στο Βερολίνο τις τελευταίες ημέρες.

  • Ευχαριστώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Που ρε συ;

Στο Παγκράτι;

Μόνο κάτι ,κατσιαΖμενες γάτες είδα το πρωί.

Berlin

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, trolley είπε

Αναφέρεται στο "λιοντάρι" (που αποδείχθηκε "αγριογούρουνο") το οποίο εθεάθη να γυρνοβολάει στο Βερολίνο τις τελευταίες ημέρες.

 

 

 Ευτυχως το ξεκαθαρισες, νομιζα οτι ηταν ΜΠΙΦ, γιατι αλλου πηγε το μυαλο μου

 

 2Q.jpg.aa0d484fd3022a7c9650a7d154bd73fb.jpg

 

 Και ΟΝΟ ΟΝΟ ΗΤΟ

  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trolley είπε

Τώρα ξέρεις.

Εδώ δέν ξέρω εγώ.

Ο dimsonic μου έχει απαντήσει παλιότερα σε άλλο post για embryo η nektar η wishbone ash,δέν θυμάμε.

Λογο εργασίας εχω δουλέψει αρκετά είδη και ότι μου άρεσε το κράτησα.

Η συλλογή μου δέν έχει καμία συνοχή.Απλά χρονικά ίσως μπορεί να πάει.

 

Απο 17 εως 43 πληρωνόμουν μόνο απο την μουσική,το να ακούω ηταν δουλειά.Επαιζα στα μάλια DnB και jungle με τους εγγλέζους να μου πετάνε μπουκάλια μπύρας αν έχανα αλλαγή(την χρονιά που κατέβηκε ο καραφλός αυτός κύριος που δοκιμάζει synths),σε ένα ιστορικό club της disco για τους γερμανόφωνους,σε ένα απο το καλύτερα παραθαλασσια τουριστικά θέρετρα στον κόσμο,αυτά είναι μερικά τυχαία snapshots.

Ηθελα δεν ήθελα,τα μάθαινα.Απλά ήμουν άριστος τεχνικά και η αισθητική μου σε συνδιασμό με την αντίληψη του εργασιακού χώρου που είχα,πιστεύω, με βοήθησε πολύ. 

 

Προσωπικά ροκ ακούω περισσότερο,σε όλο του το φάσμα,αλλά βάζω ότι θεωρώ καλό να παίξει.Αυτο που έβαλε στον δίσκο ο dimsonic,το έπαιζα.Οταν ο αλλός εχει ενα μπουκάλι κρασί που κάνει 3.000 δίπλα σου και τον βλέπεις στην τηλεόραση π.χ και όλη η θάλασσα διάπλατη μπροστά του,το να του βάλεις αυτό οταν νυχτώσει,απλά του επιβεβαιώνει οτί έχει έρθει στο σωστό μέρος.

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να αναφέρω,οτί έχω κάνει και κάτι αδειάσματα,ευτυχώς μικρής κλίμακας,που ούτε σε πυρηνικό πόλεμο δέν θα ήταν εφiκτοί αυτοί οι χρόνοι.

Αυτόν τον παρακολουθείτε οσοι παίζετε ΑρΜόνια?Νομίζω καλά τα λέει.Και μετά λέτε εμένα τρελό.

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trolley είπε

Αναφέρεται στο "λιοντάρι" (που αποδείχθηκε "αγριογούρουνο") το οποίο εθεάθη να γυρνοβολάει στο Βερολίνο τις τελευταίες ημέρες.

 

Ναι το ξέρω μίλησα με τον γείτονα μου το πρωί,τον Βερολινεζο εννοώ 😅.

ΜουΦα στορυ μάλλον είναι αν και ο αρχηγός της μεγαλύτερης συμμορίας ναρκοτικακιΔωνε του Βερολίνου που έχει μανία με τα αιλουροειδή είπε ότι θα μαμησει οποίον το σκοτώσει 😅 

 

Only in Berlin...

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου