Προς το περιεχόμενο

Κανονισμοί του forum 2024


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ με τα γκρίζα μαλλιά ανήκω στους σεβάσμιους.

1 ώρα πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Σουηδία γίναμε. Το είχε πει ο Γιωργάκης και έγινε. 

Κάποιοι, ναι!

  • Συμφωνώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Δεν έχει ξεκαθαριστεί αν στην ενότητα περί ανέμων και υδάτων επιτρέπονται πολιτικές και θρησκευτικές συζητήσεις. 

Δεν επιτρέπονται πουθενά.

  • Like 1
  • Λυπάμαι 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Εγώ με τα γκρίζα μαλλιά ανήκω στους σεβάσμιους.

Κάποιοι, ναι!

Ευτυχώς όχι εγώ.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οι πολιτικές συζητήσεις δεν επιτρέπονται πουθενά.

 

Η παράγραφος για τους επαγγελματίες άλλαξε. Το γνωρίζω ότι δεν είναι εύκολο αυτή τη στιγμή να ξέρουμε ποιος είναι τι. Στόχος είναι να γίνει ένα ranking βάσει αλγορίθμου που να ξεχωρίζει τους γνώστες, gurus, επαγγελματίες που έχουν εμπειρία και αποτελέσματα.

 

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και να το κάνω κύριοι "πενηνταράκια". Πολλές φορές υπάρχει "πολιτική" σε αυτά που ποστάρονται- συχνά φυσικά υπό τη μορφή αστείου. Τα οποία όμως με τη σειρά τους πυροδοτούν αντιδράσεις και πάει λέγοντας...  Θα διαγράφονται. Plain and simple. Και θα μου πείτε, μα τόσα χρόνια όλοι το κάναμε... Πράγματι. Όμως είμαστε σε brave new world και θα προσαρμοστούμε.

Και ευκαιρίας δοθείσης, θα σας πω (ειδικά σε εσάς που είστε εδώ μέσα χρόνια) ότι ο καθένας πρέπει να είναι ο "mod" του εαυτού του. Τόσο απλό...

Και πάρτε ένα κομματάκι για να δώσω τον "τόνο": 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Όμως είμαστε σε brave new world και θα προσαρμοστούμε.

Δεν είναι εύκολο να προσαρμόζεται ένας καλλιτέχνης. Εγώ είμαι αντιφατικός, ματαιόδοξος και ενίοτε σεμνός, ζω για να εκφράσω τον εαυτό μου, έχω φιλοδοξίες, πρέπει να μην συμβιβάζομαι για να διατηρήσω τη δόξα μου.

 Τα χρώματα που βλέπω είναι τα πλήκτρα, τα μάτια μου είναι η αρμονία και αυτά που γράφω είναι για να σας δονώ την ψυχή.

Να προσαρμοστώ λοιπόν αλλά να γνωρίζεις και να μου αναγνωρίσεις πως το βάρος είναι αβάσταχτο και η προσπάθεια θα είναι μεγάλη.

 

FUNKYINTRUSIONPIC.thumb.jpeg.85686eee20739a13a9c01a7df1c726f7.jpeg

 

 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν είναι εύκολο να προσαρμόζεται ένας καλλιτέχνης. Εγώ είμαι αντιφατικός, ματαιόδοξος και ενίοτε σεμνός, ζω για να εκφράσω τον εαυτό μου, έχω φιλοδοξίες, πρέπει να μην συμβιβάζομαι για να διατηρήσω τη δόξα μου.

 Τα χρώματα που βλέπω είναι τα πλήκτρα, τα μάτια μου είναι η αρμονία και αυτά που γράφω είναι για να σας δονώ την ψυχή.

Να προσαρμοστώ λοιπόν αλλά να γνωρίζεις και να μου αναγνωρίσεις πως το βάρος είναι αβάσταχτο και η προσπάθεια θα είναι μεγάλη.

 

FUNKYINTRUSIONPIC.thumb.jpeg.85686eee20739a13a9c01a7df1c726f7.jpeg

 

 

Τι λένε οι κανονισμοί για ημί-γυμνες φωτό που δύναται να σκανδαλίσουν το φιλοθεάμον θηλυκό κοινό;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Slew Rate είπε

Το γνωρίζω ότι δεν είναι εύκολο αυτή τη στιγμή να ξέρουμε ποιος είναι τι.

 

Είναι πάρα πολύ εύκολο. Απλώς δώστε σε όποιους κρίνετε, τα κατάλληλα badge. Μετά μπορείτε να διατυπώσετε την επίμαχη παράγραφο, όπως σας πρότεινα. Σε τελευταία ανάλυση, μόνο εσείς μπορείτε να πιστοποιήσετε ότι η φερόμενη ειδικότητα κάποιου έχει σχέση με την πραγματικότητα ή είναι απλά ισχυρισμός.

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Τι λένε οι κανονισμοί για ημί-γυμνες φωτό που δύναται να σκανδαλίσουν το φιλοθεάμον θηλυκό κοινό;

Δεν ξέρω.

Είναι πάντως καλλιτεχνική η φωτό, νομίζω κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητήσει αυτό.

Αν και η αμφισβήτηση είναι η ψυχή της δημοκρατίας.

 Τέλος πάντων, θα τα δούμε και στην πράξη αυτά, ας μην αναλωθούμε στη  θεωρία.

 Ας δώσουμε μια ευκαιρία σε αυτή τη νέα αρχή.

 Σε αυτή την πρόθεση θα έλεγα να βελτιωθεί το φόρουμ και να προσεγγίσει περισσότερα νέα μέλη.

 Και με καλή τη πίστει, θεωρώ πως όλα θα πάνε καλά.

 Όλα καλά θα πάνε.

 Πρώτα ο Θεός..... εχχχμμ συγνώμη. Το σβήνω😄

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
3 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Είναι πάρα πολύ εύκολο. Απλώς δώστε σε όποιους κρίνετε, τα κατάλληλα badge. Μετά μπορείτε να διατυπώσετε την επίμαχη παράγραφο, όπως σας πρότεινα. Σε τελευταία ανάλυση, μόνο εσείς μπορείτε να πιστοποιήσετε ότι η φερόμενη ειδικότητα κάποιου έχει σχέση με την πραγματικότητα ή είναι απλά ισχυρισμός.

Ναι, περίπου.

Κάποιος που έχει πορεία σαν ηχολήπτης/παραγωγός, με αποδεδειγμένη δουλειά, έχει κύρος.

Κάποιος που παίρνει ψήφο εμπιστοσύνης απο ΑΛΛΟΝ επαγγελματία ηχολήπτη, έχει και αυτός κύρος.

Αλλά ναι, θα μπορούσε να υπάρξει διαδικασία να επικυρώνεται ένα προφίλ.

 

 

 

  • Like 1

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου