Προς το περιεχόμενο

Α ρε Χατζηγιάννη τί θα 'πογίνεις....?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 208
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βασικα δε νομιζω οτι μπορεις να τους συγκρινεις γιατι οπως και να το κανουμε αλλο χατζηγιαννης και αλλο κατσιμιχας καταρχας ο πρωτος εχει κλεμμενα ολα του τα τραγουδια :(

john frusciante is my hero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx αλλα ποια ειναι η πραγματικοτητα για τον χατζηγιαννη ????

 

Ξερω και εγω....? ::)

Αν διαβασεις τι γραφουμε στις 768 σελιδες του Thread αυτου ισως βγαλεις ακρη... :) :)

 

τωρα αν ρωτας για το τι θεωρω εγω....Χατζηγιαννικη :) πραγματικοτητα ....πιστευω αυτα που πολυ ευγλωττα ;D  νομιζω γραφω στο ποστ μου (αντε για να μην σε αναγκασω να το διαβασεις και κουραστεις... :) πιστευω οτι και ταλεντο εχει αλλα και οτι αυτο που κανει,μ'αρεσει δεν μ'αρεσει ,το κανει ΠΟΛΥ καλα)

 

φυσικα και δεν μπορεις να συγκρινεις δυο τοσο διαφορετικους τραγουδιαριδες/τραγουδοποιους/συνθετες (αν και αν δεν εχεις 34 πτυχια αρμονιας δεν μπορεις να αποκαλεισαι..συνθετης αυτο το ξερουν και οι κοτες ;D) ή οτιδηποτε αλλο ειναι οι δυο αυτοι κυριοι.

 

παντως ο Χατζηγιαννης ειναι πιο ομορφος και αρεσει πολυ περισσοτερο στα... κοριτσια :) :)

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα δε νομιζω οτι μπορεις να τους συγκρινεις γιατι οπως και να το κανουμε αλλο χατζηγιαννης και αλλο κατσιμιχας καταρχας ο πρωτος εχει κλεμμενα ολα του τα τραγουδια :(

 

μια φορά άκουσα μουσική Μπετόβεν σε heavy metal εκτέλεση , μελωδία ήταν ίδια αλλά το κομμάτι είχε αλλάξει ολοκληρωτικά ύφος.

 

Νομίζω οτι υπερεκτιμάτε το κλέψιμο. Δεν αρκεί αυτό για να γνωρίσει κάποιος μια τόσο μεγάλη επιτυχία (για ελληνικά δεδομένα) όπως ο Χατζηγιάννης. 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα δε νομιζω οτι μπορεις να τους συγκρινεις γιατι οπως και να το κανουμε αλλο χατζηγιαννης και αλλο κατσιμιχας καταρχας ο πρωτος εχει κλεμμενα ολα του τα τραγουδια :(

 

Ο Χ Ι ! ! !

 

Μα συγνώμη κιόλας, χωρίς να θέλω να είμαι ερριστικός αλλά μη λέτε μπούρδες!!! Αφού αυτό που λες ΔΕΝ ισχύει!!! Εγώ ήμουν που είπα οτι το "Πες το Δυνατά" της Ολυμπίου είναι ΚΑΤΑκλεμμένο, αλλά για πες μου από που είναι κλεμμένα όχι όλα του, αλλά τα ΜΙΣΑ του τραγούδια! Μη λέμε ό,τι βλακεία μας κατέβει δηλαδή έτσι; Μιλάμε για έναν άνθρωπο που δεν ξέρουμε και τον κατηγορούμε στεγνά ότι παρανομεί (ας αφήσουμε τα ηθικά απ'έξω), οπότε πες μου από ΠΟΥ είναι κλεμμένα τα τραγούδια του και ΠΩΣ ακριβώς στηρίζεις αυτό που μόλις έγραψες!!! Έλεος δλδ εδώ μέσα, λέει ο καθένας ό,τι του κατέβει και το λέμε αυτό σοβαρή συζήτηση!!! Εδώ δεν έχουμε τα φόντα να κάνουμε μια απλή κουβέντα, και κλαιγόμαστε γιατί δεν πάει καλά η μουσική!!! Ε ποιος μας φταίει!?!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε SUPERFUNK με αυτη τη λογικη κ ο τσαλικης και η ταμτα ειναι μεγαθηρια της pop σκηνης, οπως κ δεκαδες αλλοι αερητζηδες.... ας μη κρινουμε απ τις πωλησεις ΕΛΕΟΣ φανταζομαι οτι θα ξερεις καλυτερα οτι ειναι πλασματικες!!! κ επισης ακομα κ αν δεν ειναι....... η πλεοψηφια σταυρωσε κ το Χριστο..!!!!  8) :P

 

Μιλαμε για ενα μεγαλο συστημα του στυλ Γιαννης κερναει Γιαννης πινει, μονοι τους διαγωνιζονται μονοι τους διακρινονται μονοι τους μας βομβαρδιζουν με τις μπαρουφες τους, μονοι τους τα κονομανε και στο τελος μονοι τους θα κοιτανε τους πλατινενιους δισκους τους στα ντουβαρια.

Αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι ολο αυτο το συναφι δεν αφηνει «αερα» σε κανεναν αλλον, και δεν σε αφηνει και ησυχο μιας και οπου σταθεις και βρεθεις θα τους ακουσεις..

 

Δεν μ αρεσει να αφηνω ερμαιο στις ορεξεις των εταιριων ενα πραμα που αγαπαω τοσο πολυ (δλδ τη μουσικη) και γιαυτο αντιδρω, αλλιως θα φθονουσα μονο τον γεωργουλη και τα μπρατσα του οπως προανεφερα ;D ;D ;D ;D

 

 

Γιατρός!!! Τι γιατρός??  Μετεωρολόγος..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αν εχει κλεμμενα ΟΛΑ του τα τραγουδια δεν ξερω..αλλα λιγουλακι υπερβολικο μου ακουγεται (βεβαια αν καποιος μου δωσει μια ΛΙΣΤΑ στην οποια αριστερα θα εχει ΟΛΑ τα τραγουδια του Χατζηγιαννη και δεξια τα τραγουδια απο τα οποια εχει κλεψει θα παω πασο,αλλοιως δεν πιστευω τιποτα...)

 

παντως ο Χατζηδακης κατι ελεγε περι κλοπης και αντιγραφης αλλα ειμαι πολυ γερος και με προχωρημενο Αλτσχαϊμερ  :) & δεν μπορω να το θυμηθω...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε SUPERFUNK με αυτη τη λογικη κ ο τσαλικης και η ταμτα ειναι μεγαθηρια της pop σκηνης, οπως κ δεκαδες αλλοι αερητζηδες.... ας μη κρινουμε απ τις πωλησεις ΕΛΕΟΣ φανταζομαι οτι θα ξερεις καλυτερα οτι ειναι πλασματικες!!! κ επισης ακομα κ αν δεν ειναι....... η πλεοψηφια σταυρωσε κ το Χριστο..!!!!  8) :P

 

Μιλαμε για ενα μεγαλο συστημα του στυλ Γιαννης κερναει Γιαννης πινει, μονοι τους διαγωνιζονται μονοι τους διακρινονται μονοι τους μας βομβαρδιζουν με τις μπαρουφες τους, μονοι τους τα κονομανε και στο τελος μονοι τους θα κοιτανε τους πλατινενιους δισκους τους στα ντουβαρια.

Αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι ολο αυτο το συναφι δεν αφηνει «αερα» σε κανεναν αλλον, και δεν σε αφηνει και ησυχο μιας και οπου σταθεις και βρεθεις θα τους ακουσεις..

 

Δεν μ αρεσει να αφηνω ερμαιο στις ορεξεις των εταιριων ενα πραμα που αγαπαω τοσο πολυ (δλδ τη μουσικη) και γιαυτο αντιδρω, αλλιως θα φθονουσα μονο τον γεωργουλη και τα μπρατσα του οπως προανεφερα ;D ;D ;D ;D

 

 

πεστα αγορι μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!! και το χειροτερο ειναι οτι πλουτιζουν κι απο πανω  >:( >:( >:(

john frusciante is my hero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου