Προς το περιεχόμενο

Μπορείτε να ακούσετε τα σημερινά χιτς?


Μπορείτε να ακούσετε τα σημερινά χιτς?  

19 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Πόσα μπορείτε να ακούσετε από τη λίστα ? (δωρεάν)

  2. 2. Πόσα από τα ονόματα που βλέπετε πιστεύετε ότι θα ήταν γνωστά σήμερα αν οι εταιρείες συνέχιζαν να λειτουργούν όπως πριν χωρίς πλατφόρμες?

  3. 3. σας ικανοποιεί μουσικά η σύγχρονη τάση στις επιτυχίες?

    • ναι
    • οχι
    • μου είναι αδιάφορο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yeah, I'll tell you what I want, what I really, really want So tell me what you want, what you really, really want I'll tell you what I want, what I really, really want So tell me what you want, what you really, really want I wanna, I wanna, I wanna, I wanna I really, really, really wanna zigazig ah I wanna, I wanna, I wanna I really, really, really wanna zigazig ah

 

Νουμερο ενα σε πωλησεις🤣

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον τότε το λέγανε zigazig ah, τώρα το λένε fuck και συνεχίζουν με όλες τις σχετικές λεπτομέρειες περί της προτιμώμενης τεχνικής.

Επεξεργασμένο από Jazzjoker

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, manosx είπε

Yeah, I'll tell you what I want, what I really, really want So tell me what you want, what you really, really want I'll tell you what I want, what I really, really want So tell me what you want, what you really, really want I wanna, I wanna, I wanna, I wanna I really, really, really wanna zigazig ah I wanna, I wanna, I wanna I really, really, really wanna zigazig ah

 

Νουμερο ενα σε πωλησεις🤣

 

να υποθέσω από το παραπάνω ότι συμφωνείς μαζί μου

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

δόθηκε βήμα σε χαμηλού επιπέδου μουσικούς να προσεγγίσουν σε θηριώδη νούμερα χαμηλού επιπέδου ακροατές, μέσω μιας φτηνής (ή δωρεάν μέσω διαφημίσεων) πλατφόρμας. Κάτω από άλλες συνθήκες αυτή η ""μουσική"" δεν θα έβλεπε το φως της μέρας.

Άρα, κατ' αρχήν θα βρούμε υψηλού επιπέδου μουσικούς (αφού περάσουν 3000 χρόνια για να συμφωνήσουμε ποιοι είναι αυτοί), μετά θα βρούμε υψηλού επιπέδου ακροατές (άλλα 3000 χρόνια) και μέσω μίας πανάκριβης πλατφόρμας θα επιτρέψουμε τη διανομή του υλικού τους, και όλοι θα είμαστε ευτυχείς...

 

... εκτός από τους μουσικούς χαμηλού επιπέδου οι οποίοι θα επιτρέπεται να εργάζονται σε όποιον άλλο τομέα θένε, αλλά όχι στον μουσικό τομέα.

 

Ο Κόσμος δε λειτουργεί έτσι, πραγματικά είναι εντυπωσιακό ότι έφτασες σε αυτή την ηλικία και δεν το έχεις καταλάβει ακόμη. Συμπεραίνω (όλοι ξέρουμε τι επιπόλαιος είμαι και καταλήγω εύκολα σε συμπεράσματα) ότι λειτούργησες στην επαγγελματική σου ζωή σε κάποιο πολύ προστατευμένο επαγγελματικό / οικονομικό περιβάλλον.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν με ρωτούν τι κομμάτια μου αρέσουν από τη σύγχρονη pop, ένα μου έρχεται στο μυαλό.

Κυρίως φταίει το beat που πέφτει στο ασθενές μέρος με ένα ωραίο ηλεκτρονικό fill, που κάθε φορά που το ακούω λέω, α τι ωραίο που το φτιάξανε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manosx είπε

Yeah, I'll tell you what I want, what I really, really want So tell me what you want, what you really, really want I'll tell you what I want, what I really, really want So tell me what you want, what you really, really want I wanna, I wanna, I wanna, I wanna I really, really, really wanna zigazig ah I wanna, I wanna, I wanna I really, really, really wanna zigazig ah

 

Νουμερο ενα σε πωλησεις🤣

Βέβαια και οι Guns n roses που λάτρευα μικρός έλεγαν feel my serpentine (στο welcome to the jungle) και suck my fucking dick (στο get in the ring). Απλά ακουγόταν εκείνο ρε την τρέλα μου..  Δεν ήταν μια αηδία 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου